Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NSlavíček - Profil | Čt 3.11.2016 6:03:50

BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - 2.11.2016 17:53:49 >> Do jak teple vody to chces? Daval jsem kdysy kdy jsem laktalbumin mel za 50kc kg vajecny zob plus 100g laktalbumin a drzelo to v pohode samozrejme plus dalsi slozky ale ale ty uz nepojili

    NDiscobijec - Profil | St 2.11.2016 17:53:49

    Teď tam hodlám dát 350g surovýho ptačáku a nejradši bych úplně bez glutenu jen s lactalbuminem, jen nevim kolik toho lactalbuminu ? Z pojiva tam bude ještě 150g pšeničných klíčků.

      NDiscobijec - Profil | St 2.11.2016 17:50:58

      Petr12 >> Jojo, už jsem to stáhnul na 50g glutenu a 50g lactalbuminu a je to lepší. Hlavní problém byl že jsem tam neměl žádnou hrubou složku.

        NPetr12 - Profil | St 2.11.2016 14:24:09

        BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - 4.10.2016 18:06:29 >> krutě moc ..neměl jsi z toho pingpongace? Nic ve zlým, toho glutenu je spousty.

          NPetr12 - Profil | St 2.11.2016 14:21:16

          hanyking >> Rosolovitost neznamená ze je ve výrobků škrob...nejspíš se jedna o sušená vejce. To k dekatlonu či jak se to jmenuje, kolega na to chytá.

            NPetr12 - Profil | St 2.11.2016 14:10:45

            zimbuch >> cream cajouser 2ml + lactose b+ max. 3gramy ..od ccmoore..

              Nhanyking - Profil | St 2.11.2016 10:34:19

              Ahoj používáte do boilí i škrob? Potřebuju něco aby to hodně pojilo. Boilí z decathlonu jsou taky téměř rosolovité a fungují dobře. Tak si myslím, že je tam škrob použitý.

                NPetr.J - Profil | St 5.10.2016 16:54:57

                besnota >> Ne to neni ono. Tohle uz neprodavaji dost let. Byla to takova sedohneda kasovita kapalina. Smrad opravdu jako kdyz se rejpne do silaze.

                  Nbesnota - Profil | St 5.10.2016 12:30:24

                  Petr.J >> máš namysli toto CSL - Kukuřičný sirup - Fermentovaný, 1 l od KH je to také hrudkove a neskutočne to smrdi kyselo alkoholovo kukuricno proste totálna mrdka lebo ešte to predávajú minulý rok som to kupoval

                    Nzimbuch - Profil | Út 4.10.2016 22:25:05

                    no mam osveceny recept zatim bez něho ale trocha vylepsit neuškodí doporučiš nějaký EO?

                      NSlavíček - Profil | Út 4.10.2016 22:12:25

                      zimbuch >> ve studeny vody dobra volba chytam to roky

                        Nzimbuch - Profil | Út 4.10.2016 22:06:26

                        Ahoj kluci kdyz tu je celkem dost lidi co do vyroby řekněme vidí :))
                        jen takovy dotazek mate zkušenosti z cream cajousrem a kombinaci nejakeho EO ? v směsi ptačáku z ovocnou esencí ?

                          Nagig - Profil | Út 4.10.2016 20:04:50

                          pepas1998 - >> Ahoj hodně podobné boilie jsem si dělal taky neni to špatné boilie ale spíš lépe funguje v teplejší vodě něco málo bych tam pozměnil a tudíž i zlevnil a zatraktivnil ;-) 400 g tunáková moučka 100 g sojová moučka 100 g pšeničný klíčky 100 g kukuřičná moučka a 100 g gluten 50g betain 50 g robin red 50 g sušenej česnek 50 g sušený játra 12 vajec tekutou složku bych použil rybí protejn a místo cukru polévkovou lžíci soli takto podobně stavím boilie i já a funguje to dobře ostatní nechám na tvém zvážení ;-)

                            NSlavíček - Profil | Út 4.10.2016 18:56:10

                            BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - 4.10.2016 18:06:29 >> ono zalezi na dalsich pojivych slozkach dalsi dost podstatna vec hrubost smesi

                              NDiscobijec - Profil | Út 4.10.2016 18:06:29

                              Emilooo >> Tak se mi to povedlo docela krutě zabetonovat...
                              Těsto dopadlo na prví dobrou, hned jak jsem ho prohnětl, šlo perfektně zpracovávat ale při pouhých 7 vejcích a 100ml tekutý potravy jsem vytvořil maximálně pevný koule.Na kilo suchý směsi jsem tam dal 100g glutenu a 50g lactalguminu.
                              Zdá se ti že je to moc ?

                                Npepas1998 - Profil | Ne 2.10.2016 11:45:25

                                Řekl bych že toto nepatří k původní diskuzi 😂

                                  NPetr.J - Profil | Pá 16.9.2016 17:58:59

                                  Cloud >> Ale ani se mi to zkoušet nechce, hnusně to smrdělo. Teď dělám koule co smrději docela příjemně a kaprům taky chutnaji, to je holt vývoj :-)

                                    NCloud - Profil | Pá 16.9.2016 17:55:25

                                    Petr.J >> To už ji jenom napsat,a zeptet se,případně aj to z jejichch nabýzených surovin udělat,případně jak se k tomu přiblížit!!!

                                    Já bych to určitě zkusil!! :-)

                                      NPetr.J - Profil | Pá 16.9.2016 17:50:06

                                      Cloud >> Těžko říci co to bylo. Je škoda, že už to nemají. Já už si ani nepamatuju, jak se to jmenovalo, bylo to někdy v začátku co krmiva Hulín začal fungovat. Koupil jsem to v litrové petce a musela zustat otevřená, stále to pracovalo. Ty koule od toho pěkně smrděly a kapři to žrali s velikou chutí. Těm koulim jsme říkali silážovky :-)