Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NCloud - Profil | Pá 16.9.2016 17:26:55

Petr.J >> Myslím že to bude,jen nesmíš přivonět ke koncentráru co máš doma,ten bude asi 99%!

Nařed ho hodně!
Pak ucitíš!

Je možné,že něco nakvasili(s fermrntovali) ,a pak to nechali uschnouta podrtili!

    NDiscobijec - Profil | Čt 15.9.2016 20:36:43

    Emilooo >> krill je od Hulína a směs je spíš uhlohydrátová. Neobsahuje moc mléčných protejnů

      NAfričan - Profil | Čt 15.9.2016 20:23:18

      Petr.J >> Bylo to čerstvé CSL,z Hulína. Strašný smrad a vypadá to jako zvratky v lahvi.

        NEmilooo - Profil | Čt 15.9.2016 19:48:43

        BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - Záleží na mnoha faktorech.Jaká to jesměs,jakou r.mučku.A každá tekutka je jiná.Třeba ten krill se měl asi od třech výrobců a každý je uplně jiní.

          NPetr.J - Profil | Čt 15.9.2016 19:41:39

          To ne butiric to nebyl, toho mam doma asi pul litru. Bylo to spise takove smradlave kysele, proste fakt jako kdyz kvasi silaz. Byla to od nich takova tekuta potrava, skoda ze ji prestali prodavat. No asi to bylo pro to, ze to nebylo stabilni, stale to dokvaselo. Byla to fakt ale pecka, pred nekolika lety na Labi de na to ulovilo mraky krasnejch kapru.

            NCloud - Profil | Čt 15.9.2016 17:57:17

            Straspytlik69 >> Tak to bude Butric Acid,vím to měl jsem to v autě pootevřené!
            Jestli nemáš,pošlu ti vzork,ale Č.Pošta mě pak zabije! :-)))

              NStraspytlik69 - Profil | Čt 15.9.2016 17:38:58

              Cloud >> jak pise Petr,ja delal boilie z krmitkovky RYBA z Hulina a opradu to smrdi jako nejaka silaz,ale slape to,mam to fr.klobasa-cesnek ale prebiji to ta silaz,kdyz otevru kyblik

                NCloud - Profil | Čt 15.9.2016 17:32:27

                Petr.J >> Jako siláž?To bylo něco asi Butricem,né?
                Dělali jsme z toho pelety,a když to sušíš,tak ti přijde že si v místnosti,zulo par lidí boty :-)))

                  NDiscobijec - Profil | Čt 15.9.2016 17:13:26

                  Hele páni, mám jednu technickou, když budu dávat do ,,neutrální ´´směsi ( malé procento rybí moučky) tekutou potravu dejme tomu třeba krill a nechci tam jebnout esenci.
                  Kolik tý potravy bych tam měl dát na 1 kilo suchý směsi aby to šlo pěkně ven ?
                  Tu směs nebudu moc utahovat, chci aby to dost uvolňovalo.

                    NPetr.J - Profil | St 14.9.2016 20:49:29

                    Karel K70 >> ja to ted jeste trchu tunim a smrdi to jeste o trochu vic. Nejvic ale smrdely koule co jsme delali ze surovin z Hulina. Smrdelo to jako silaz ale kaprum to fakt jelo. Skoda ze tyhle silazove prisady uz neprodavaji, bylo to dobry.

                      Nhláskař - Profil | St 14.9.2016 11:09:51

                      Karel K70 >> Než jsem letos a loni svazopovolenku vynechal,tak jsme jezdili na ryby spolu,vim o co jde,ta poznámka nebyla vycucaná z prstu😂V sobotu jsme tohohle speciálu s kámošem naváleli 35+kilo,jedem na Sedlec,tam to kaprům vždy chutnalo-snad jsem to nezakřikl...

                        NKarel K70 - Profil | St 14.9.2016 10:38:43

                        hláskař >> Tak si tu kvalitu u Petra objednej,chytá.Petr je ze Stochova.Máš to za rohem.

                          Nhláskař - Profil | St 14.9.2016 10:22:07

                          Karel K70 >> Čím barevnější moucha-tim větší kvalita 😃

                            NKarel K70 - Profil | St 14.9.2016 10:05:49

                            Petr.J >> Petře,s těma kočičákama to teda byl hnus 1A.Když jsem to vybalil na Labi,tak se slítli snad všechny zelený mouchy z okolí.Smrdělo to tedy ukrutně,ani monstr crab tak nepáchnul!

                              NŠlapeto - Profil | Út 13.9.2016 21:12:24

                              roxtidy >> jasny, primerene jo, ale je to o hubu :))) neni nad to, kdyz uvalis krasny koule a treti den mas dvacet kilo popraskanych kulicek :-D

                                Nroxtidy - Profil | Út 13.9.2016 21:06:02

                                Šlapeto >> uz sem mu to s tim pravopisem psal, ale je to marny :-) a vodu pridat primerene muze, mam vyzkouseno a nic neprasklalo.

                                  NŠlapeto - Profil | Út 13.9.2016 21:03:49

                                  pepas1998 >> smes bez smesi jako kost bez kosti!!! Na to se neda divat :-D a ne, nemuzes, pak pri suseni ti koule budou praskat

                                    NTavris29 - Profil | Út 13.9.2016 20:53:39

                                    pepas1998 >> Babica říkal, že to neni problém :-)

                                      Npepas1998 - Profil | Út 13.9.2016 20:42:03

                                      Jedna otazka,mam má 1kg smesy 10vajec,lze pár vajec nahradit vodou?Popr.kolik?

                                        Npepas1998 - Profil | Pá 9.9.2016 20:30:21

                                        Já už mám davno boilie urolovano,jen vymyslím jiný recept