Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NDiscobijec - Profil | Pá 9.9.2016 19:07:20

Smrtak >> Co máš furt s tou reklamou ? Nějaký trauma, ne. Napiš o tom článek nebo fejeton :-)

    NSlavíček - Profil | Pá 9.9.2016 19:02:49

    BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - 9.9.2016 18:56:07 >> Máš recht ten než se odhodlá tak bude po sezoně

      NDiscobijec - Profil | Pá 9.9.2016 18:56:07

      pepas1998 >> Hele člověče, za tu dobu co to tady řešíš bys už desetkrát ukoulel vzorek a buď na něj odchytal nebo neodchytal...

        NSlavíček - Profil | Pá 9.9.2016 17:57:25

        pepas1998 >> Ano dával jsem do 150g

          Npepas1998 - Profil | Pá 9.9.2016 15:11:49

          Nevíte zda mohu použít v boilie smesy mleté vločky a v jakém max.poměru?

            NEwa Farna - Profil | Út 6.9.2016 19:45:51

            Jinak hovna sem vzdy vynechal, ne proto ze nemam andulky :-).

              NEwa Farna - Profil | Út 6.9.2016 19:44:14

              Petr.J >> A tak, ses teda muj velky vzor ;-). Byl to muj prvni skopirovany profi recept. Po anizovym pernikaci, kterej sem si vymyslel u skrine v kuchyni, taky nachytal. Kocicaka mam letos v planu exhumovat a zas ho tam povesit.

                NPetr.J - Profil | Út 6.9.2016 19:20:06

                Ewa Farna >> no to je taky muj. Ten srot jsem zapomnel napsat. Ty hovna uz nedavam je to preci jenom docela hnus. Jinak ale chytam s tim dosud.

                  Nviceroy - Profil | Út 6.9.2016 2:28:01

                  pepas1998 >> drzim palec ......ikdyz si myslim ze to skonci koupi hotovky . rad bych se mýlil ....

                    Npepas1998 - Profil | Út 6.9.2016 0:18:44

                    Jj napíšu

                      Nroxtidy - Profil | Po 5.9.2016 22:39:42

                      pepas1998 >> vzdavam se. pak aspon napis jak to dopadlo

                        NSmrtak - Profil | Po 5.9.2016 22:36:06

                        pepas1998 >> psen. Muku by som vymenil za psen krupicu. S8ce je to skoro klinec ako drot ale s krupicou to bude lepsie spracovatelne cesto. Kozmeticky by som prihodil aspon 30g vasnic na ukor re0kovej muky, to je zas mozno osobna preferencia a vec dovery. Miesto extraktu a tekutej potravy belachan a sojovku ale to uz je na povedzme zdravom uvazeni a ochotte verit reklame.

                          NEwa Farna - Profil | Po 5.9.2016 22:11:20

                          Petr.J >> to je malinko podobny tomu receptu z chytej. Ten hrnkovej z kocicich granuli, jen tam je kukusrot a hovna. Taky sem ho chytal.

                            Npepas1998 - Profil | Po 5.9.2016 21:04:32

                            Složil sem toto:

                            Rybí moučka 300g
                            Pšeničná moučka 200g
                            Ptačí zob 200
                            Kukuřičná moučka 100g
                            Repkova moucka 100g
                            Sušené mléko 100g
                            Pivovarské kvasnice 20g

                            Vejce 10ks (600ml)
                            Extrakt Olihen 30ml
                            Tekutá potrava 50ml
                            Rybí olej 20ml
                            Konzervant 20ml

                              Nviceroy - Profil | Po 5.9.2016 13:15:18

                              filfas >> ne nejmin bylo 5 ks .....

                                Nfilfas - Profil | Po 5.9.2016 11:55:49

                                viceroy >> a daval jsi nekdy 4vejce na kilo směsi? pouzivam jen hotove smesi od mika-zatim jsem daval nejmin 8ks.ja to teda zkusim.doufam ze to bude drzet.zrovna dneska neco soulnu.

                                  NPetr.J - Profil | Po 5.9.2016 8:04:19

                                  pepas1998 >> Asi se vysmejes tomuhle receptu, ale je levnej a chytam s tim 20 let. Je to ze surovin ktery mas a co nemas tak snadno sezenes. Nic nevazim davkuji po hrnkach. 2 hr rybi moucky, 2 hr meletych granuli pro kocky, 1 hr krupice, 1 hr mlete repky 1 hr klicku. Na 10 vajec 30 g suseneho cesneku a 30 ml oleje. Vim ze mistni znalci rybi vyzivy to zkritizuji ze to je recept na ho no , ale vyzkousej a uvidis.

                                    Nroxtidy - Profil | Ne 4.9.2016 23:07:53

                                    pepas1998 >> pšeničná moučka je prostě mouka...uz tam mas krupici.
                                    Nech tam klíčky kvůli chuti,pojivosti a propustnosti. Navíc jsou levné.
                                    http://www.kapripohoda.cz/staryweb/boilies
                                    Tady máš přehled surovin a jejich vlastnosti ať si uděláš obrázek o tom,co k čemu je.
                                    K čemu chceš hladké koule? Myslíš že budou líp chytat? Nechápu tě

                                      Npepas1998 - Profil | Ne 4.9.2016 21:39:57

                                      roxtidy >> sem už rozhodlej,skusim tvůj recept,muzu místo 100gpsenicnych klicku dat 100g pšeničné moucky?pšeničné klicky nemam.A chci krasne hladké koule takze ty klicky bych tam nedával,bude tato směs dobře spracovatelna co se tyce vylézání hadů prez pistol a koulení v rollbalu?
                                      Takže takto:
                                      Rybí moučka 350g
                                      Ptačí zob 200g
                                      Sus.mleko 150
                                      Pšeničná moučka 200g
                                      Pivovarské kvasnice 30g
                                      Krupice 70g
                                      ?

                                        NHeri - Profil | Ne 4.9.2016 20:48:16

                                        Slavíček >> to teda,vic než toho vtačáku 😎