Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Nmilošs - Profil | St 16.11.2016 8:45:35

Slavíček >> to jo, já jsem zkoušel x druhů česneků včetně lisování šťávy ze stroužků a tenhle irskej mi sedl

    Nsarai - Profil | Út 15.11.2016 20:36:19

    soja,lupina .....vyživová hodnota. Po namočení 24 hod se dájí krmit kapřiska. Hodně projímavá jen po ní je moc odpadu slupky nestráví (nestavitelné).

      NSlavíček - Profil | Út 15.11.2016 18:57:51

      Petr.J >> asi myslí fazole nebo hrách

        NPetr.J - Profil | Út 15.11.2016 18:54:27

        milošs >> co to je lupina?

          NSmrtak - Profil | Út 15.11.2016 18:00:22

          Slavíček >> ono pre kone je to casto vyssia kvalita ako pre ludi. Cital som jak borci co cvicia kupovali klbovku pre kone

            NPetr.J - Profil | Út 15.11.2016 15:17:38

            Slavíček >> ja beru na klouby pripravek pro kone alavis. Je to pekne drahy, ale na clovecske klouby to je supr. Jenom pisi ze se to ma davat do jadra a nebo primo do tlamy. Toho jadra ja moc nesnim tak holt do te tlamy.

              NSlavíček - Profil | Út 15.11.2016 14:58:15

              milošs >> kdyz to beres takhle osobne bych to nedal ale je videt ze nektery veci pro kone jsou taky pekne predrazeny

                Nmilošs - Profil | Út 15.11.2016 13:57:47

                Chlapi, nevíte, kde sehnat lupinu tak 20 - 30 kg? Dobrej matroš do futra...

                  Nmilošs - Profil | Út 15.11.2016 13:54:10

                  Smrtak >> jo, je to ono, je toho 350 gramů se sklem, reálně 170 ml obsahu měřeno zhruba...

                    Nmilošs - Profil | Út 15.11.2016 13:51:49

                    hanyking >> já mám skleničku za 30 od naší paní Kim, beru jich tašku.

                      Nmilošs - Profil | Út 15.11.2016 13:48:47

                      viliam1735 >> ok. Samozřejmě nemůžeš čekat zázraky za takovou cenu, ale mnohdy to překvapí a přechytá daleko dražší koule.

                        Nmilošs - Profil | Út 15.11.2016 13:47:57

                        Slavíček >> stačí mi to nejméně na rok a tak nějakou stovku neřeším, mimoto je to irský výrobek a pro koně, takže to špatné nebude a záběry jsou.

                          Nhanyking - Profil | Út 15.11.2016 11:29:00

                          milošs >> 4 skleničky na 5 kilo tak to se dost prodraží. Sklenka stojí 60Kč. Já jsem přemýšlel rozmixovat ty krevety v rybí omáčce a po uvaření a třeba den sušení boilí v tom nechat den ležet. Tím se ta kreveta neničí varem a krásně se to nasákne. Pak by šlo ještě třeba mokré vyválet v rybí moučce a nechat sušit.

                            NPetr.J - Profil | Út 15.11.2016 9:08:10

                            Kouknete se reznicke potreby herold. Tam maji za dobrou cenu cesnek a i jina koreni.

                              NSmrtak - Profil | Út 15.11.2016 8:21:02

                              milošs >> aka je gramaz belachanu co pouzivas? Kamarat kupoval 350g a zistil ze to bola hmotnost so sklom a pasty tam bolo realne tusim do 170g

                                Nviliam1735 - Profil | Út 15.11.2016 8:03:35

                                milošs >>
                                Ok v pohodicke dobra rozumna odpoved.Nech sa dari.

                                  NSlavíček - Profil | Út 15.11.2016 7:49:48

                                  milošs >> Nevím kam na to chodite kupuju pro lidskou spotřebu vyjde kolem 150kc kg tohle je pěkně předražený .

                                    Nmilošs - Profil | Út 15.11.2016 7:28:30

                                    hanyking >> 4 skleničky maglajzu na 5 kg sypké. Česnek pro koně na e-horse, je to 2,5 kg a cena kolem 700.

                                      Nmilošs - Profil | Út 15.11.2016 7:25:16

                                      viliam1735 >> když je dobře vytvrdíš a necháš pořádně vyschnout, vydrží dost. Velikost ryb? Slušná. Chytám od dubna do října. Koule jsou to dobré, za 50 Kč/kg, bojlí dělám od roku 1993 a tak jsem už pár zkušeností posbíral. Samozřejmě mám lepší i o hodně lepší, ale taky za jiné prachy.