Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NRockwell - Profil | Út 15.11.2016 6:59:45

    NSlavíček - Profil | Út 15.11.2016 5:13:28

    hanyking >> Není nesmíš kupovat vitanu kotany a podobně

      Nhanyking - Profil | Út 15.11.2016 0:06:16

      milošs >> Ahoj do kolika kg dáváš tu jednu skleničku krevet? Kde kupuješ česnek pro koně? Normální sušenej je strašně drahej.

        Nviliam1735 - Profil | Po 14.11.2016 17:00:28

        milošs >>
        Kolko ti ta gula vydrzi na haku po utoku bieler ryby.Ake velkosti ryb si na tie gule chytil.Aku krmnu davku a ako dlho si vnadil.A kedy si,myslim rocne obdobie na to najviac nachytal.
        Na zaklade akých kriterii tvrdis ze je to to spravne a ze ta gula je dobra.Len na zaklade financii,lebo to je aj kukurica a tej je habedej za par korun.
        Len sa pytam nic zle v tom nehladaj.

          NPetr.J - Profil | Po 14.11.2016 14:38:27

          Koukal jsem nedavno na reklamni video od Nasch a tam chytali na granule z hladiny. Meli na hacku nejake umele a myslim ze nejakejma na hladinu i krmili.

            NMartian - Profil | Po 14.11.2016 11:28:52

            Petr.J >> granule pro psy... Jsem nenapsal.

              NMartian - Profil | Po 14.11.2016 11:27:34

              Petr.J >> suchy plavou :-) dřív sem s tím zkoušel chytat (krmit) a celkem úspěšně... Uplne obyc nejlevnější granule, nasypat do kybla a zalit horkou vodou. Krasne to nasaje vodu a uz to neplave. Ale smrdí to teda strasne jak se to zaleje :-)

                Nmilošs - Profil | Po 14.11.2016 11:19:10

                viliam1735 >> granule plavou a prd vydrží, jen si dej tu práci a prožeň to šroťákem, dodej mixovaná hovězí játra, krevetu fermentovanou od vietkongu z tržnice, česnekový prášek pro koně a máš za pár korun dobré gule.

                  NCT Timata - Profil | Po 14.11.2016 11:07:22

                  Petr.J >> budes mat pop up. :-)

                    NPetr.J - Profil | Po 14.11.2016 10:47:30

                    viliam1735 >> To je problem, protoze ty granule plavou.

                      Nviliam1735 - Profil | Po 14.11.2016 10:33:42

                      Vidim ze sa tu velmi preberaju granule pre psov a macky.
                      Ja pri vode vela krat pozeram a sledujem ako niektory s tym rovno krmia a zaroven chytaju aj na to ryby.
                      Roznych velkosti.
                      Moja otazka znie.Oplati sa to potom mliet a a valat z toho akoze boilies??
                      Ved poniektore co som sa pytal na haciku drzia spolahlivo a ryby to zeru sporadicky.Len uvazujem ci to nie je len zbytocna robota a ci nie je vhodnejsie to rovno nahadzat do vody a jednu na hakcik ked uz nechcete pouzivat rybie mucky a rozne komponenty na boilies.

                        Nroxtidy - Profil | Po 14.11.2016 9:50:29

                        Slavíček >> uz mlcim :-)))

                          NSlavíček - Profil | Po 14.11.2016 5:35:35

                          roxtidy >> Už to neřeš jak to napsal Petr nechcem ryby krmit ale chytit . Většina ryb žere přirozenou potravu co tam hodíme berou jako přilepšení . Samozřejmě kde se masivní krmí žerou některé ryby víc jiné míň to záleží kus kusu další věc záleží na uživnosti revíru množství ryb teplotě vody .Ale myslet si že ryba je závislá na tom co tam hodíme je blbost .Tak co jí nedá krmení si najde ve vodě navíc musíme se podívat čím se krmí na chovných rybnících a rybám to na přírůstek stačí vše rostlina strava nějaké ryb moučky jdou drahé .

                            Nroxtidy - Profil | Ne 13.11.2016 21:15:01

                            hanyking >> něco si o tom nejdřív nastuduj ;-) Napsal jsem realitu a chápu, že je pro někoho těžké uvěřit tomu, že svého chlupáteho miláčka v nevědomosti, pod vlivem reklamy v televizi, cpe tím nejhorším, co se dá vůbec koupit.a to opravdu nepřeháním.
                            Je to stejne "plnohodnotna svacinka" jako Kinder Pingui pro deti :-))))
                            PS: kocka vic bilkovin nez pes mit nemusi. Pravda je takova, ze kocka je vice ortodoxni masozravec nez pes = jeste mnohem hure travi rostlinne slozky v potrave.

                              NPetr.J - Profil | Ne 13.11.2016 21:12:50

                              hanyking >> Jo na jemno, čím jemnější, tím lépe. Ale v mém šroťáku jdou dobře ty levné. Takové ty drahé co mají v sobě hodně oleje, ty ho docela zalepují. Jo takovejma vylepšeníma nic nepokazíš. Dávám někdy játra, esenci oliheň, koření.... vylepšování se meze nekladou. Co ale nikdy nevynechám, je ta řepka, ta je pro mě nepostradatelnou složkou všech směsí. Když chci koule co opravdu drží, tak dávám pšeničné klíčky, ty to krásně utáhnou.

                                Nhanyking - Profil | Ne 13.11.2016 21:00:29

                                Petr.J >> a nameleš to normálně na jemno? Poptám se po okolí kdo má šroťák.

                                  Nhanyking - Profil | Ne 13.11.2016 20:58:56

                                  Ještě bych se zeptal má smysl dávat jako tekutou složku rybí omáčku?

                                    NPetr.J - Profil | Ne 13.11.2016 20:57:19

                                    hanyking >> Já to melu ve šroťáku. 10 kg 10 minut :-)

                                      Nhanyking - Profil | Ne 13.11.2016 20:50:13

                                      Já bych se těch granulí whi. zastal. To není nějaká náhražka z ovoněného šrotu ale plnohodnotné krmivo. Žádných 4% masa to nemá. Už jsem to psal. Má to maso a vedlejší produkty z masa VČETNĚ 4% jater + xxxxx VČETNĚ 4% tuňáka atd. Bude to oproti těm psím v akci "našlapaná" granule. Když musím použít tuhle boilí marketingovou terminologii. Kočka musí mít víc protejnů než pes. Ale ty psí za 150/10 kg bych prubl. Nejhorší je ten opruz to mlít kafemlejnkem. Ještě bych do toho dal maggi a ten česnek.

                                        NPetr.J - Profil | Ne 13.11.2016 20:32:08

                                        Karel K70 >> Ne bůček my nejíme :-) Já tak naklíčenou čočku, psyllium a otruby. To víš, když je střevo v hajzlu, musí se stravovací zvyky změnit. Kikuška má granulky a jeden kuřecí krk na den.