Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NCT Timata - Profil | Út 8.11.2016 21:29:02

Slavíček >> tak treba skusat, inak clovek nezisti. Aj ja som isiel do lacnejsich esencii, ale nastastie to chytalo. Ale co mam info, aj tak pochadzaju z UK.

    NPáca - Profil | Út 8.11.2016 21:21:33

    Já dneska moje první koule. Zatím jen ze směsi, ale celkem good… jsou kulatý :-D
    Zkoušel jsem dát pár kousků do mikrovlny a plavou jak balónky.

      NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 21:17:54

      CT Timata >> Ne každá kombinace se povede tahle byla osvědčená s aroma od ccmoore abych to zlevnil zkusil jsem Hulín . Příští rok to zkusím upravit tuhle kombinaci jsem odpískal jak jsem to zkrmil už jsem používal pouze co chytalo a už jsem to nevaril.Ten ccmoore je podle mě mnohem lepší i když v jiný kombinaci může bejt všechno jinak těžko soudit to ukáže jedině zkusit něco jiného .

        NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 21:10:08

        CT Timata >> Na druhý prut to jezdilo. Nevím v čem jsem udělal chybu zkusil jsem i prohodit pruty opět bodoval stejný prut . Je tedy pravda že co chytalo byl jiný výrobce esence jiná potrava v malém množství .Udivilo mě že jinde jsem na to záběry měl tady to fungovalo jak repelent

          NCT Timata - Profil | Út 8.11.2016 21:05:31

          Slavíček >> otazka je, ci by za tie vikendy chytala aj ina kombinacia tekutych zloziek.

            NCT Timata - Profil | Út 8.11.2016 21:03:47

            BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - 8.11.2016 20:54:13 >> mam nejaky cas tu istu zmes a kazdu vyrobu boilies /priblizne raz za mesiac/ menim tekute zlozky a vysledok je rovnaky. Menil som tekute potravy, esencne oleje, skusal som rozne aromy a ich kombinacie, pridaval rybacie oleje, sladidla. Nevsimol som si vyrazny rozdiel v zaberoch. Davam vsak minimalne davky aromy a esencnych olejov.

              NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 21:02:28

              BOILIE GANG - Shaman >> Discobijec - 8.11.2016 20:54:13 >> Tenhle rok jsem to viděl jaký v tom může bejt rozdíl .Stejná směs ochucení jiná tekutá potrava esence jedno chytalo super na druhý jsem za 5 víkendu neudělal záběr .Přitom na jiný vodě to šlapalo dobře .Zkrátka co někde chytá jinde šlapat nemusí .Příští rok to zkusím opět ale trochu upravím .

                NDiscobijec - Profil | Út 8.11.2016 20:54:13

                Zajímalo by mě jestli jste někdo zkoušel použít stejnou suchou směs, jinou tekutou potravu a jinou esenci, popřípadě pouze jinou esenci, či je v tom nějakej fatální rozdíl...

                  Nchendler - Profil | Út 8.11.2016 20:39:30

                  Slavíček >> muzu se zeptat,co obsahuje zakladni sucha smes??

                    NCT Timata - Profil | Út 8.11.2016 20:04:50

                    PoligoN >> sol je v pohode, ja inak ani nekonzervujem.

                      NPoligoN - Profil | Út 8.11.2016 19:52:07

                      Ked uz sme pri tom konzervovani boilies aky mate nazor na solenie? Ja tak uskladnujem boilies uz druhy rok a nevsimol som si ziaden negativny ucinok soli. Zda sa mi to praktickejsie ako mrazit.

                        NRockwell - Profil | Út 8.11.2016 19:29:54

                        Díky za reakce...zkusím co radíte..hlavně ten ventilátor. Díky

                          NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 18:51:26

                          Rockwell >> Kdysy jsem to zkoušel ne tedy v troubě ale na slunci a popraskali ne tedy všechny ale část . Z důvodu rychlejšího sušení vařím teď v páře co jsem sušil týden teď stačí 3 dny

                            NC@rpSt4r - Profil | Út 8.11.2016 18:44:46

                            Martian >> ja mam neutralky :))

                              NPvl - Profil | Út 8.11.2016 18:37:25

                              Martian >> Já je kdysi sušil v mikrovlnce a plavaly . Už jsem si kolikrát řikal, že to prubnu znova .... zústalo jen u toho .o§))

                                NC@rpSt4r - Profil | Út 8.11.2016 18:36:34

                                Dejv >> tak jesli bude vyzutej tak jo :))

                                  NDejv - Profil | Út 8.11.2016 18:31:59

                                  Rockwell >> tuto otázku spíš směruj na svou drahou choť, jestli ti dovolí v troubě vysušit vyzutýho tondu :-))

                                    Nladan1303 - Profil | Út 8.11.2016 18:29:48

                                    Martian >> jak jsem koupil tak prodávám

                                      Nviliam1735 - Profil | Út 8.11.2016 18:26:45

                                      Rockwell >>

                                      Pouzi izbovy ventilator.Toho sa boja aj mysi :)
                                      Po 24 hodinach ich daj na 10 hodin do mrazaku a po vytiahnuti z nova ventilator.
                                      Urychlis tym susenie aj o tri dni.Tym ze sa ich zamrazis,tak z nich dostanes veskeru vodu.
                                      Mam to odskusane

                                        NMartian - Profil | Út 8.11.2016 18:26:41

                                        ladan1303 >> ja to zkoušel a nic neplavalo... Asi spatna mikrovlnka ;-)