Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Nladan1303 - Profil | Út 8.11.2016 18:21:40

Rockwell >> údajně vysušené z mikrovlnky plavou

    NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 18:19:56

    Rockwell >> Nejspíš to popraská chce to jediné zkusit záleží na směsi .

      NRockwell - Profil | Út 8.11.2016 18:16:39

      Ahoj, měl bych dotaz ohledně následného sušení Boilie. Máte někdo zkušenost se sušením v troubě po uválení a potom zamrazení? Jen by mě zajímalo jestli se dá proces sušení tímto urychlit. Díky

        NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 17:42:40

        hanyking >> Ty granule jdou mlet mlýnkem na maso s játry to je beton to by snad zničilo všechno .

          Nhanyking - Profil | Út 8.11.2016 17:36:26

          Slavíček >> Jsem úplně na stejné notě jako ty v názoru na boilí a vše kolem toho. Z principu nechci nic kupovat v rybářském obchodě protože to je mezičlánek kterej zvedne cenu x krát. A masáže jak ta a ta směs je účinná a chytá hned je až k smíchu. Podle mě 400Kč za kilo boilí dá jen reklamou zmanipulovanej člověk. Ale zatím nemám žádnou směs co by mi sedla. Minulý rok jsem dělal s drcených kočičích granulí a to šlapalo ale už se z tím nechci jebat. Navíc jsem rozbil mlýnek na kávu když jsem tam dal sušená játra. Tak než něco vyvinu tak zatím používám boilí z decathlonu za 65Kč/kg.

            NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 17:22:31

            viliam1735 >> jinak krmný jak jsem dole je samozřejmě špatný označení já jsem na to i chytal.

              NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 16:50:27

              viliam1735 >> Dělám i krmný je to stejná směs méně atraktoru je to aby člověk ušetřil pak krmím obojím půl na půl .

                Nviliam1735 - Profil | Út 8.11.2016 16:05:34

                Slavíček >>

                Ja nerozdelujem boilies na krmne a chytacie.Podla môjho nazoru je to totalna blbost.
                Rozdelujem akurát boilies na tvrde a makke.

                  NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 15:39:23

                  RK >> kdysy jsem zkousel krmit timhle labe abych byl konkretni smes vysla na 23 kc kg ryby zrali chce se toho nebat vzit selsky rozum do hrsti .

                    NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 15:20:08

                    RK >> Je u tebe videt ze reklama funguje je to jednoduchy vezmi si kukurici brambory a podobny veci ryby to zerou roky je v tom energie proti boili zlomek . Zadny recept sem nebudu jatra hulin 1l 170kc to staci na 30kg smesi to staci mlety sroty zzn jedina drazsi vec bude rybi moucka ale je i alternativa bez a bude to fungovat taky . es olej 40kc 10ml to staci 60kg smesi vic nepotrebujes trochu repkoveho oleje vejce a smes nic draheho.Jak jsi napsal chce to rozum do hrsti

                      NRK - Profil | Út 8.11.2016 14:48:24

                      Slavíček >>To je můj poznatek za roky co chytám na dlouhodobý krmný kampaně jsem schopný udělat koule za 50 Kč kg nejsou potreba žádný dráhy věci .

                      Dlouhodobé krmné kampaně-:) Kam na to chodíš kámo......
                      Aby to za chvíli nebyl dlouhodobý projekt, nebo dlouhodobý byznys fishcatering..............
                      Ta reklamní masáž vůbec nenaráží na odpor. To je snad jediný odvětví, kde by si reklamky ani neškrtly. Všechno se sežere i s navijákem.
                      Tohle, kdyby někdo vypustil z pusy někdy v normálních dobách, tak zaplatil minimálně rundu a měl by doživotní ostudu.........
                      A můj děda by to komentoval slovy:,,chlapče, rozum do hrsti"

                        NDejv - Profil | Út 8.11.2016 13:38:40

                        sarai >> tyhle "řízky" dělám taky, viz fotka o něco níže.

                        Koule hned po vychladnutí hodím do dipu a nechám nasáknout (čím déle, tím lépe), pak obalím v suchý směsi a usuším.

                          Nsarai - Profil | Út 8.11.2016 13:31:31

                          Dejv >> Je to jako doplněk dobra věc to přelit hotové boili.Dávám ho do multimixu na doplnění. Moc dobra kombinace s peletou krill ,halibutka namočit a dat do multimixu a nechat zaschnout to je top.

                            NPYTLAKS - Profil | Út 8.11.2016 11:50:06

                            viliam1735 >> ok

                              Nviliam1735 - Profil | Út 8.11.2016 11:20:47

                              PYTLAKS >>
                              Nie nemam,len mrazim.

                                NCT Timata - Profil | Út 8.11.2016 11:16:27

                                PYTLAKS >> nema tam konzervant

                                  NPYTLAKS - Profil | Út 8.11.2016 10:48:27

                                  viliam1735 >> mrazíš nebo tam máš konzervant?

                                    NMartian - Profil | Út 8.11.2016 10:27:35

                                    rpinc >> jo jinak toho mogulu tam davas kolik? :-))))))

                                      NMartian - Profil | Út 8.11.2016 10:27:06

                                      rpinc >> ouuu to je luxusni pohled :-) sen kazdeho šoulaře :-D

                                        NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 10:04:05

                                        viliam1735 >>Na hodně prochytaný vody zkrátka musíš udělat něco atraktivního . Samotná směs dobrý pokud tam můžeš chodit pravidelně krmit . Na krátký lov jako jsou víkendy záleží víc na tekutých věcech než samotné směsi .Než ta moučka začne ve vodě pracovat už sedíš doma .To je můj poznatek za roky co chytám na dlouhodobý krmný kampaně jsem schopný udělat koule za 50 Kč kg nejsou potreba žádný dráhy věci .