Poměr surovin v boilie

Zdar,chci si udělat kvalitní boilie,mam několik surovin ale nevím v jakém poměru na 1kg,seznam zde: rybí moučka ,kukuricna moučka, halibut moučka, tunakova moučka, moucka s repky, pivovarske kvasnice, susene mléko, betain, vitalakt, vejce, extrakt(jaký koliv), aminokomplex, rybi olej, sladidlo, konzervant. Nejaka dobra duše a poradí kolik čeho dat do 1kg smesy jak suchý tak tekutý?
Autor diskuse: pepas1998 - Profil , 30.8.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Nrpinc - Profil | Út 8.11.2016 9:40:21

Pomer je akuratni,plny kufr

    NDejv - Profil | Út 8.11.2016 9:32:52

    Smrtak >> jo hochu na rozbor jsem to nedával, koupil jsem to kdysi náhodou, dělám z toho i dip, v koulích to chytá, tak to používám dodnes.

    Jestli je chytlavost koulí způsobena právě tímhle ti neřeknu, ale budeme si to myslet :-)

      NSmrtak - Profil | Út 8.11.2016 9:26:43

      Dejv >> ake je zlozenie tej koncentrovanej kase a ktore latky tam robia najvacsiu dobrotu?

        Nviliam1735 - Profil | Út 8.11.2016 9:16:02

        Placebo je jedna vec a relaita je druha vec.
        Zaklad je dobre vyvázená suchá zmes.Ak dobre poji a zaroven pracuje vo vode je zbytocne pridavat dalsie komponenty a umelo ju predrazovat.Samozrejme je to len moj postreh a zavisi od situacie kde lovime,aku dobu planujeme lovit a aka je nasa cielova ryba.

          NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 8:27:51

          Dejv >> To nepoužívám micham vše sám .Krmný jsem dělal za 50kc kg na chytání mám kolem 100 .

            NDejv - Profil | Út 8.11.2016 7:54:05

            Slavíček >> to jsou extrakty, já mám na mysli potravy jako aminokomplexy.
            https://www.parys.cz/aminokomplety.php


              NSlavíček - Profil | Út 8.11.2016 7:42:33

              Dejv >> Neblbni třeba jatra Hulín 170kc litr kriil nikl 520 Kč amino power stál myslím 600 litr .Na můj vkus u čeho stojí ml koruna je drahý .Samozřejmě záleží na dávkování

                NDejv - Profil | Út 8.11.2016 7:32:45

                Slavíček >> Drahý ??? To by mě teda zajímalo, kde a za kolik kupuješ tekutý potravv? Třeba Těšíňák chce za 100ml skoro 3 kila, to je podle mě drahý. A tohle je navíc koncentrát, hustá kaše, takže stačí menší dávkování.

                  NSlavíček - Profil | Po 7.11.2016 20:50:57

                  Dejv >> Tak jsem se dival na tu přísadu na můj vkus trošku drahý ale věřím že to není špatný

                    NDejv - Profil | Po 7.11.2016 20:08:09

                    Slavíček >> taky používám od každého něco (beztak to většinou berou od stejného subdodavatele, jen si to zabalej do svého obalu), ale tohle patří mezi mé favority. Vzal jsem od nich na zkoušku i nějaké hotové směsi, ale ještě nebyl čas je otestovat.

                      NSlavíček - Profil | Po 7.11.2016 20:03:12

                      Dejv >> tohle neznam pouzivam ccmoore jet fish nikl kamikadze hulin od kazdeho neco ale koreni nema nic

                        NDejv - Profil | Po 7.11.2016 19:58:53

                        Slavíček >> i když vlastně když používám tohle, tak v tom koření je.

                          NSlavíček - Profil | Po 7.11.2016 19:57:19

                          Dejv >> dnes davam koreni do vseho ke kazde verzi trochu jiny

                            NDejv - Profil | Po 7.11.2016 19:53:36

                            Slavíček >> sladkou brusinku taky mám postavenou na ptačákách, ale tu dělám jen výjimečně. Koření třeba nepoužívám vůbec.

                              NSlavíček - Profil | Po 7.11.2016 19:47:57

                              Dejv >> prevazne chytam taky smers ryba koreni do studene vody mam ale lepsi vysledky z ptacim zobem smetana

                                NDejv - Profil | Po 7.11.2016 19:44:52

                                Slavíček >> tolik ???? Já už dělám jen jednu rybinu a vzácně něco sladkýho :-))) Chytá, tak proč bych měnil :-)

                                  NSlavíček - Profil | Po 7.11.2016 19:32:12

                                  Dejv >> micham uz pouze 2 smesi mam vyzkouseno kolik ceho dat tak to neresim hodim treba 5 kg smesi do nadoby. Do misy nasypu vejce tekute slozky projedu michadlem hodim do smesi promicham pockam pul hodiny max hodinu a jdu koulet

                                    Nhanyking - Profil | Po 7.11.2016 17:29:52

                                    Čtu o výrobě boilí co se dá a tady jsem narazil na zajímavé vlákno. http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/viewtopic.p​hp?t=17&start=40

                                    Výroba gelových boilí. A je pravda, že třeba v decathlonu ty boilí jsou hodně gelovité.

                                      NDejv - Profil | Po 7.11.2016 17:17:44

                                      Slavíček >> dělám to taky obráceně - namíchám vejce a tekuté složky a pak přidávám suchou směs, dokud nevznikne vláčné těsto. Pak nechám asi 1/2 hodiny uležet, aby suchá natáhla a těsto je akorát.

                                        Nviliam1735 - Profil | Po 7.11.2016 12:02:13

                                        Fishky >>

                                        Presne tak :)