Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NFRANK71 - Profil | So 28.5.2016 12:51:23

ksanda >> zas se to neřešilo. Chvilku se békalo na Mrku a šmitec. Jen výsledek byl, že z bojovníka za převážení se stal tester.
http://www.mrk.cz/nejnej.php3?zadal=11436

    Nksanda - Profil | So 28.5.2016 12:49:15

    Unca >> Těša se tu už řešil a pokud si pamatuji já krom médii se to řešilo snad všude a dostal taky za to docela za uši jenže on měl aspoň koule přiznal se a nasypal si popel na hlavu to je ten rozdíl oproti JV, kterej z lidi dělá jen blbce a závistivce...

      NFRANK71 - Profil | So 28.5.2016 12:44:28

      Best 7 >> Dobře, máš kamaráda, který možná udělá hloupost. Zeptáš se nejdříve jeho přímo na věc nebo s tím polezeš hned na veřejnost?

        NBest 7 - Profil | So 28.5.2016 12:40:05

        FRANK71 >> Mám jich víc a co to má společného s převážením ryb?

          NFRANK71 - Profil | So 28.5.2016 12:35:18

          Best 7 >> máš kamaráda?

            NBest 7 - Profil | So 28.5.2016 12:33:02

            Unca >> on ale nepodal žádný kloudný důkaz.Mě když někdo napadne tak to nenechém dojít tak daleko a zavřu mu hubu . Nebudu se obhajovat jak on nick mliankotrna vedle na fishingu a pod.

              NBest 7 - Profil | So 28.5.2016 12:19:40

              zdevac >> Právník nejsem, tak nevím, třeba jo třeba ne.Když mě naměří za rychlost, tak jim také stačí fotka))). Tady nejde o drsne řeči.Když ukradnu rybu jemu a prodám ji jinam tak mi to vlastně nikdo nedokáže.Já jsem ukradl pouze rybu podobnou té jeho, pokud nemá DNA. Nebo když někomu ukradnu u krámu psa a prodám, tak je to pes podobný, pokud majitel nemá DNA.Zajímavá myšlenka.

                NUnca - Profil | So 28.5.2016 12:01:33

                Best 7 >> Víš co je nejhorší? Že nikoho ani nenapadlo, že třeba má Vágner pravdu a má ty faktury za ty ryby. Třeba je fakt legálně koupil. Ty víš že ne? Já to teda nevím. A to by potom museli i ostatní s kůží na trh. Já být Vágnerem a vědět že mám pravdu, podal bych na ty největší křiklouny trestní oznámení za pomluvu. To by byla teprve mediální kauza. :-)

                  NBest 7 - Profil | So 28.5.2016 11:54:29

                  Unca - 28.5.2016 11:37:36 To máš pravdu a JT se přiznal a pak si prošel svým,zeptej se VLKA.Tak at se JV přizná a nebo řekne od koho a kolik pochybných kaprů má.Proč se ten nej světový rybář nezachová čestně? Nikdo mu za to hlavu neutrhne.

                    Nzdevac - Profil | So 28.5.2016 11:53:52

                    Best 7 >>

                    Ne, ty jsi chytil pouze ryby podobnou, co vypadá stejně. Abys mohl tvrdit, že je to ona, potřeboval bys DNA testy. Tvůj odhad na základě shody na fotografii je dobrý akorát tak na drsné řeči na mrku, ale před soudem by asi neobstál.

                      NUnca - Profil | So 28.5.2016 11:37:36

                      Best 7 >> Pokud si dobře pamatuju, Maty co plaval v Hejlově byl taky dovezenej z Mušova a nikdo v médiích neházel špínu na Těšínského a nebojkotoval ním pořádané akce. Nebo to bylo taky něco jiného? To se taky tak nebere?

                        NBest 7 - Profil | So 28.5.2016 11:36:24

                        Unca >> Já ho dodržuju já s tím problém nemám.To je pravda ale co se týče Dobříně tak tam těžko.

                          NBest 7 - Profil | So 28.5.2016 11:30:06

                          zdevac >> Jak dokážeš že ta ryba s faktury je.Já toho kapra z Dobříně dokážu.Já mám bohužel shodou okolností video z roku 2013.Na kterém je ryba zachycena při zdolávání, vážení, měření, a následném puštění.

                            NUnca - Profil | So 28.5.2016 11:28:49

                            Best 7 >> Navíc, znám svazové revíry, kam si rybáři navozili kapry z jiných svazových vod a tím si udělali takovou tu "svoji dobrou svazovku". A běda jak tak přijedeš a nějakou rybu jim odvezeš. To by asi nedopadl dobře. Ale když je odváželi oni, to bylo v pořádku. A kde je etika? Oni nejsou Vágneři, to se tak nebere.

                              Nzgrunecek - Profil | So 28.5.2016 11:28:11

                              Unca >> To by musela fungovat profesionální ryb. stráž

                                NUnca - Profil | So 28.5.2016 11:25:10

                                Best 7 >> A co kdyby se začal dodržovat? Tím jako myslím celej, ne jen míry ryb. Ale i stanovené denní doby lovu, zákazy vnadění atd.. Byl by to problém? Pro mnoho zdejších moralistů určitě ano.

                                  Nzgrunecek - Profil | So 28.5.2016 11:24:23

                                  zdevac >> Mě by zajímal dodavatel ryb 15+

                                    NBest 7 - Profil | So 28.5.2016 11:20:18

                                    Unca >> Tak ho zrušíme když se stejně nedodržuje.Nebo můžem zrušit vše, co se nedodružuje né.

                                      NBest 7 - Profil | So 28.5.2016 11:16:36

                                      FRANK71 >> Tak neporušil RŘ ale porušil řád který tam má Cemix.

                                        NUnca - Profil | So 28.5.2016 11:14:48

                                        zdevac >> Osobně si myslím že nejde o ty ryby. Prostě někdo chtěl Vágnera pošpinit. Nic víc v tom není.

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell