Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

smike - Profil | Pá 11.3.2016 16:57:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Na zdravi;)

    Radunak - Profil | Pá 11.3.2016 16:09:27

    Béza1 >> jsem naprosto. V neděli jsem měl krapet nakoupeno ;))

      Béza1 - Profil | Pá 11.3.2016 16:01:04

      Radunak >> A jak je,jseš střízlivej?

        Radunak - Profil | Pá 11.3.2016 15:25:32

        Béza1 >> Nazdaar ;)). Šak mě znáš ;)))

          Maxi Sob - Profil | Pá 11.3.2016 15:16:38

          Ahoj fšici alkoholníci ani sem netušil jak moc se u nás pije a jaké lahůdky se tady oběvují jen tak dál :-)))

            u.x.a. - Profil | Pá 11.3.2016 15:15:08

            Buffalo1969 >> irská není nic moc:-)

              Béza1 - Profil | Pá 11.3.2016 14:45:56

              Radunak >> čau ty alkoholíku,tak tu již jsi tady taky?))).

                Radunak - Profil | Čt 10.3.2016 22:25:38

                alfonz42 >> tak já jdu vedle do pokoje ;))

                  Radunak - Profil | Čt 10.3.2016 22:24:59

                  Buffalo1969 >> máš recht. Raubíř jeden ;))

                    Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 22:21:51

                    alfonz42 >> XAKRU!!!! Zase pozdě..:-)

                      alfonz42 - Profil | Čt 10.3.2016 22:20:15

                      Buffalo1969 >> Byl jsem vysvěcen za svatýho, dacane :-)

                        Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 22:17:58

                        Radunak >> synku nečti to!!!! Alfonz je lump a neznaboh. Ze mně si ber příklad!!!
                        :-DDD

                          alfonz42 - Profil | Čt 10.3.2016 22:16:56

                          Radunak >> Sem je vstup dovolen až od 18ti.., tak běž ať nedolezó švestky -)

                            Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 22:16:55

                            alfonz42 >> a tím se vracím do dob krásně zapomenutých a do dob levného piva, našlapaných restaurací českými a moravskými pivaři a levné prakticky každodenní kocoviny...:-DDD

                              Radunak - Profil | Čt 10.3.2016 22:14:04

                              alfonz42 >> ty abys tady s tatýnék nechyběl!!!!! To je zase duo ;))

                                alfonz42 - Profil | Čt 10.3.2016 22:05:51

                                Buffalo1969 >> Máš tam mít známe, měl bys to všechno schované pod pultem :-)

                                  Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 21:55:34

                                  alfonz42 >> no kolega tam byl ráno a koupil si jich osum. Pět takovejch volů jako je von a já uschnu...:-(

                                    alfonz42 - Profil | Čt 10.3.2016 21:54:12

                                    Buffalo1969 >> Jo.. ta to snese :-)
                                    Druhou vem na BVV, naložíme se :-)

                                      Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 21:46:12

                                      alfonz42 >> no tak to by ses divil.....sem byl napumpované vobětovat jednu na naložení kotletky..:-)

                                        alfonz42 - Profil | Čt 10.3.2016 21:41:52

                                        Buffalo1969 >> Za tu cenu by ti to stejně nechutnalo :-)