Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 21:38:08

Dneska byla u nás v Kaufu Tullamorka 0,7l prej za 286,-Kč.
Kua sem tam na padla vletěl a duchny ju prej vykoupili. A pak že mají malý důchody............:-D

    NLSD - Profil | Čt 10.3.2016 17:24:02

    Tady to maj vychytaný
    :-)))

      Nalfonz42 - Profil | St 9.3.2016 14:09:07

      tuzemak >> Na tu trošku nemá cenu jezdit 300 km :-))

        Ntuzemak - Profil | St 9.3.2016 12:46:51

        alfonz42 >> tě pozve,neskuhrej.o)))

          Nalfonz42 - Profil | St 9.3.2016 12:35:25

          drvoštěp >> Hamoune :-)))

            Ndrvoštěp - Profil | St 9.3.2016 12:17:52

            alfonz42 >> Jsem vzal dvě k táboráku ;)

              Nalfonz42 - Profil | St 9.3.2016 11:50:02

              drvoštěp >> Tak jsem tam volal, už je vyprodáno :-)

                Nu.x.a. - Profil | St 9.3.2016 7:28:39

                smike >> už jsem ho měl i v hrnečku :-)ale polepším se..

                  Nsmike - Profil | St 9.3.2016 5:45:34

                  u.x.a. >> jako chlampat talisker z takeho hnusneho horcicaku, to uz je lepsi chytat na catanu lipany...:-)

                    NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 21:30:38

                    alfonz42 >> uvivíme.-)

                      Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 21:25:06

                      PYTLAKS >> Játra budou zmatena, nebudou stačit reagovat :-)

                        NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 21:23:27

                        alfonz42 >> nebudu mět tvrdé játro rychle:-)

                          Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 21:18:44

                          PYTLAKS >> Tak to budeš marodit fůůůůrt :-)

                            NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 21:17:06

                            alfonz42 >> stačí mi gořala a pivo:-)

                              Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 20:38:15

                              PYTLAKS >>
                              1. Pivo
                              2. Víno
                              3. Bublinky (sekt)
                              4. Komerční kořalka
                              5. Domácí dobrá

                              Jen si ten výstup správně rozVRHNOUT :-)))

                                NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 20:35:24

                                alfonz42 >> vím prd co to je.-)

                                  Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 20:26:54

                                  PYTLAKS >> Vyzkoušej himalájskou 5ti kombinaci :-))

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 20:25:34

                                    alfonz42 >> no právě,je třeba zkusit aj samoléčbu.-)

                                      Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 20:17:26

                                      u.x.a. >> Nech si i za mne :-)