Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 20:16:44

u.x.a. >> Nechcu se chlubit, ale mám v baru velké houno... nic mi tam nevydrží, asi špatné klimatické podnebí :-)))

    Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 20:15:00

    PYTLAKS >> Ano, nové, neprobádané léčby :-)

      Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 20:11:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tak na zdraví alkoholicí:-)

        Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 20:06:25

        alfonz42 >> víc jak polovinu co ukazuje v čr neseženeš:-) a co jsem počital tak co má v baru je tak za 300:-)

          NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 20:04:26

          alfonz42 >> je třeba se léčit nekonvenčně:-)

            NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 20:04:03

            smike >> celkem jo.-)

              Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 19:54:38

              u.x.a. >> co bys neudělal pro koníčka :-))

                Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 19:52:49

                od tohoto pána bych se nechal pozvat na skleničku https://youtu.be/WMcWbMP4vaE pěkné video co má takový whisky znalec doma v baru,líbí se mi jak u láhve glenfiddich 40 yo říká že i na něj je to hodně drahá whisky a že takhle by měla správná whisky vypadat(cena okolo 70tis) je to drahý koníček:-)

                  Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 19:51:36

                  u.x.a. >> myslíš ten pytlík nebo tu porculánovou flašu? :-)

                    Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 19:50:13

                    alfonz42 >>u chivasu se mi nelíbí obal láhve:-)

                      Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 19:32:14

                      PYTLAKS >> nemáš nemocenskúú? :-)))

                        Nsmike - Profil | Út 8.3.2016 19:30:31

                        PYTLAKS >> vidis, docela podareny vikend:-)))

                          NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 19:28:19

                          smike >> ve třech,ale ráno jsem se vrátil z taroků:-(

                            Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 19:19:33

                            u.x.a. >> Půjdu do Chivas 21y, pro jistotu :-)

                              Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 19:18:44

                              makass >> Nejen metylem je živ člověk :-)

                                Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 19:17:38

                                makass >> tak tak, příští týden návštěva makra a kupuji si Glenfiddich 15 nebo 18yo :-)

                                  Nsmike - Profil | Út 8.3.2016 19:17:04

                                  PYTLAKS >> tož ve 2 lidech je to pohoda,ne?:-))

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 8.3.2016 19:13:23

                                    smike >> dej pokoj,v sobotu padly dvě flaše grantky:-(

                                      Nmakass - Profil | Út 8.3.2016 19:04:42

                                      alfonz42 >> to ani ne. Jinak souhlas když už chlastat, tak stylově dobré pití. Ale bacha ať se nezačne v poledne stmívat.

                                        Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 18:43:05

                                        makass >> tvé zkušenosti? :-)