Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

makass - Profil | Út 8.3.2016 18:38:03

alfonz42 >> možná už nejde stisknout spoušť.

    datel na entou :-) - Profil | Út 8.3.2016 18:37:34

    alfonz42 >> co není může bejt myslím si že nejeden z nás by v archívu nějaké takové foto našel :-) :-) :-)

      alfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 18:30:30

      makass >> Špatně se vyjadřuješ... Jsme národ milovníků dobrého pití... Zahlédl jsi tu někoho na 24 stranách padat, plazit se, zvracet? :-(

        makass - Profil | Út 8.3.2016 18:25:49

        Za velice krátky čas, má tato diskuse 24 stran a skoro 500 příspěvků. Slušná práce, je vidět že jsem národ opilců :-D

          smike - Profil | Út 8.3.2016 18:21:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes je MDZ a Gabriela:-) Čili dve na MDZ a dve na Gabrielu:-))

            Bušák - Profil | Út 8.3.2016 17:41:50

            Grasel >> včera padla za vlast

              smike - Profil | Út 8.3.2016 17:40:53

              Grasel >> ten kavovy musis pomalu:-))

                Grasel - Profil | Út 8.3.2016 17:35:30

                Bušák >> Už to cucáš tejden, konečně ji doraž ;)

                  1mirda2 - Profil | Út 8.3.2016 7:28:48

                  Bušák >> Jo bude to nářez.... :)

                    Bušák - Profil | Po 7.3.2016 20:40:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Maxi Sob >> tady je taky nějaký mrtvo,lahvinka pomalu dopitá

                      Maxi Sob - Profil | Po 7.3.2016 19:29:05

                      alfonz42 >> :-))) Tak do toho Nevěřící Tomáši :-)))

                        alfonz42 - Profil | Po 7.3.2016 19:25:58

                        Maxi Sob >> Já teda su jen nevěřící Tomáš, ale do nosa si mohu dát :-)

                          Maxi Sob - Profil | Po 7.3.2016 19:22:45

                          Ahoj fšem Tomášům a dajte si do nosa :-)))

                            Bušák - Profil | Po 7.3.2016 16:47:35

                            smike >> tak jdi,já už byl po obědě

                              smike - Profil | Po 7.3.2016 16:46:25

                              Twl, šel bych na jedno...

                                Bušák - Profil | Po 7.3.2016 16:44:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tak a dopiju rumíka,nerad tady skladuju poloprázný lahve

                                  Bušák - Profil | Po 7.3.2016 16:42:58

                                  1mirda2 >> to bude nebezpečný,taky občas něco podobnýho vyrábím

                                    Bušák - Profil | Po 7.3.2016 16:42:13

                                    alfonz42 >> rozum ten dávno nemám,na točený zajdu těďka celkem často,jelikož zatím nekupuju Zlaťáky domů,snažím se doma nechlastat pívo

                                      LSD - Profil | Po 7.3.2016 16:27:07

                                      Jarda Bee >> Jarda TGB - 5.3.2016 23:46:40 >>
                                      Nevím. Dostal jsem před pár lety sazeničky a od té doby je množím ze semínek

                                        1mirda2 - Profil | Po 7.3.2016 13:28:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Zapoměl sem bez v mražáku no už to buble "koziňon".Nebo víno z květů bezu.Květ bezu,cukr,kvasinky a voda.Není to sice rum ale i tak to jde.