Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Nsmike - Profil | Po 7.3.2016 7:29:18

u.x.a. >> jasne:-)

    Nu.x.a. - Profil | Po 7.3.2016 7:13:27

    smike >> voda?

      Nsmike - Profil | Po 7.3.2016 5:19:44

      Tak tu mame dalsi pracovni tyden.

        Nalfonz42 - Profil | Ne 6.3.2016 22:53:06

        Bušák >> Buhušu, ty jsi dostal rozum :-)
        Točený je točený :-)
        Ale hlavně jsi mezi lidma a nechlemtáš u kredence :-)

          NBušák - Profil | Ne 6.3.2016 22:35:02

          ŠUKI >> Zlaťáky si domů už nekupuju,zajdu radči na točený

            NŠUKI - Profil | Ne 6.3.2016 22:26:41

            Bušák >> Kde máš "plasťáka" To není origoš ,ty jsi ale hluboko klesl :-)))))

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.3.2016 22:14:36

              alfonz42 >> Provokatére ;)))))

                NBušák - Profil | Ne 6.3.2016 22:14:00

                ještě jednoho na dobrou noc

                  Nalfonz42 - Profil | Ne 6.3.2016 22:11:17

                  drvoštěp >> Však si dej, mám dost. Kdyby došlo, hókni, otevřu další :-)

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.3.2016 21:59:13

                    alfonz42 >> Tak to můžu !!!!!! Moje skupina ;)))

                      Nalfonz42 - Profil | Ne 6.3.2016 21:08:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Buffalo1969 >> přesun z wifi na chaloupku.
                      Pivo tady mizérie... Oslavím lov ušlechtilým nápojem :-)

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.3.2016 20:36:32

                        alfonz42 >> hele bejku...neříkal jsi, že ti chcípl mobil???.....i ty jeden kujóne..:-)))

                          Nalfonz42 - Profil | Ne 6.3.2016 20:35:30

                          Buffalo1969 >> twl.... :-))) chlasté a raději nepiš :-))))

                            NBušák - Profil | Ne 6.3.2016 18:29:58

                            smike >> já bych už nedal zase normálního

                              NBušák - Profil | Ne 6.3.2016 18:29:27

                              Maxi Sob >> teďka hraje Plzeň,už vedou

                                Nsmike - Profil | Ne 6.3.2016 18:24:41

                                Bušák >> brrrr, mandlovy

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.3.2016 18:24:35

                                  Maxi Sob >> tam teemu beztak šéfuje Pan Tau od nás z diskuze..:-))))

                                    NMaxi Sob - Profil | Ne 6.3.2016 18:21:56

                                    Buffalo1969 >> No čáryfuci to někdy fakt sou :-)))

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.3.2016 17:54:22

                                      Maxi Sob >> hownec....Brníčko.....to je mančaft čár a kouzlů...:-)))

                                        NMaxi Sob - Profil | Ne 6.3.2016 17:48:03

                                        Bušák >> Brrr sparta Brrr :-((( Klokani to jo ale moc to nejde :-))