Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NBušák - Profil | Ne 6.3.2016 17:10:23

Maxi Sob - >> hola hola tak panáčka na Rosola a rovnou i na železnou Spartu,taky vyhrála

    NBušák - Profil | Ne 6.3.2016 17:04:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    tady se dneska nepije nebo co ?dáváme rumíka mandlíka když je ten tenis

      Nu.x.a. - Profil | Ne 6.3.2016 7:51:48

      Kuban >> díky nedělej si starost..

        Nsmike - Profil | Ne 6.3.2016 6:15:12

        Neco z cestovani po zeleznici :-)

          Nsmike - Profil | Ne 6.3.2016 6:01:05

          Maxi Sob >> tak to je luxus!!!:-)

            NJarda TGB - Profil | So 5.3.2016 23:46:40

            LSD >> lsd - 5.3.2016 22:52:08 >> sativa???? indica???? :)

              NKuban - Profil | So 5.3.2016 23:30:02

              u.x.a. >> v ceskym to nema cenu,na spotrebu mam nastesti spojku ve velkoobchodu.V ceskym free jedine narazit na akci.Uz se mi stalo,ze jsme na dovolenou leteli se ctyrma litrama walkera,byl jen na cesty mimo Eu,tak by mi ho po navratu neprodali:-)
              20.3. se vracim,tak se ti muzu na Marse podivat,pokud mas na mysli neco konkretniho.

                Ndvorák - Profil | So 5.3.2016 23:08:52

                Bušák >> Jejda :-)))

                  NLSD - Profil | So 5.3.2016 22:52:08

                  Samovýsev na novou šmakuládu už jede
                  :-)))

                    NBušák - Profil | So 5.3.2016 22:46:30

                    Maxi Sob >> a do druhý nohy,dobrou noc,tady se mi bude líbit

                      NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 21:20:12

                      Buffalo1969 >> Nesbírej radši zajeď na exkurzi ke spracovatelům http://rokycansky.denik.cz/zpravy_region/ve-vranove​-udelaji-palenku-i-z-boruvek-20120804.html

                        NBušák - Profil | So 5.3.2016 21:16:17

                        Maxi Sob >> ty jsou asi fakt samá voda,tak to nepůjde

                          NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 21:16:15

                          Bušák >> Souhlas ale nemám po ruce foťák :-))

                            NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 21:14:23

                            Bušák >> Všechno né kamoš zkoušel onehdá pálit melouny akorát do toho nacpal cukr a pít se to nedalo pálit ale umí už to dělá asi pětadvacet let a furt vidí :-))))

                              NBuffalo1969 - Profil | So 5.3.2016 21:13:50

                              Maxi Sob >> no já jenom jestli jo, tak že bych se naučil sbírat borůvky..:-)))

                                NBušák - Profil | So 5.3.2016 21:12:29

                                Maxi Sob >> tak dáme panáčka na dobrou noc

                                  NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 21:11:29

                                  Buffalo1969 >> Mohli by bejt :-))) Kdyby teda chtěli a věděli o mě a eště bych se musel zeptat doma :-)))))))

                                    NBuffalo1969 - Profil | So 5.3.2016 21:08:02

                                    Maxi Sob >> hele, to jsou tvoje sběračky?..........:-)))

                                      NBušák - Profil | So 5.3.2016 21:05:54

                                      Maxi Sob >> vypálit se dá všechno,nedávno jsme u kámoše dali kořalku z ostružin,byla výborná,ale to si páli doma sám z pár kilo

                                        NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 20:58:19

                                        Bušák >> Ale dalo by se to vypálit? :-)) A nemyslím s těma pracantkama do knajpy :-))