Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Npipanec - Profil | So 5.3.2016 20:55:34

No česačky za 1

    NBušák - Profil | So 5.3.2016 20:52:00

    Maxi Sob >> tak to je jiná

      NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 20:48:34

      Bušák >> :-))))) Jo jedině s česačkama :-)))

        NBuffalo1969 - Profil | So 5.3.2016 20:42:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        V háku makačka, ale po práci zasloužený odměna....:-)

          NBušák - Profil | So 5.3.2016 20:41:11

          Maxi Sob >> možná bych nějakej litřík udělal,ale jen hřebenem

            NRadunak - Profil | So 5.3.2016 20:40:22

            pouzy >> jasan ;)). Zdar a sílu...

              Npouzy - Profil | So 5.3.2016 20:39:19

              Radunak >> Zítra Ti zavolám,až budem střízlivý,ted by jsme mleli hovna,pic.

                NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 20:38:20

                Bušák >> Jsi lenoch nechal bych tě trhat borůvky :-))))

                  NBušák - Profil | So 5.3.2016 20:35:22

                  Maxi Sob >> tak jest,já radči nechám dělat kalvádos,jablkama rychlejš naplním pytle

                    NRadunak - Profil | So 5.3.2016 20:33:37

                    pouzy >> pic. Slušně to nazvat nelze,tudíž v rámci veřejného serveru na howno ;))

                      NBušák - Profil | So 5.3.2016 20:32:29

                      pouzy >> přesně tak,a furt nějak vítězí

                        NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 20:29:50

                        Bušák >> Však to je taky vitamínů vždyť zkoncentruješ deset kilo švestek do litru a to už je síla kam se hrabe džus :-)))

                          Npouzy - Profil | So 5.3.2016 20:29:43

                          Bušák >> co mám dělat,alkohol je démon.

                            NBušák - Profil | So 5.3.2016 20:28:30

                            pouzy >> ty už jsi tady taky alkoholiku?

                              NBušák - Profil | So 5.3.2016 20:26:56

                              Maxi Sob >> něco ze zahrádky taky můžu

                                Npouzy - Profil | So 5.3.2016 20:23:32

                                Radunak >> Zdar alkáči,jak je?Slina je věčná.

                                  NRadunak - Profil | So 5.3.2016 20:18:39

                                  Dnes jsem byl nucen dát tuto. Nic móc,ale lepčí než voda ;)))

                                    NBuffalo1969 - Profil | So 5.3.2016 20:16:11

                                    Bušák >> cenťák pod míru je v poho.......za 3 se háže z vokna..:-)

                                      NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 20:07:38

                                      Bušák >> My co jsme se s alkoholem vyrovnali tak nám to nic neříká :-)) Pivo jsem pil a rád a teď už né už jen vínko a dobrou slivovici :-))

                                        NBušák - Profil | So 5.3.2016 19:56:21

                                        Maxi Sob >> dneska jsem byl na kozlíkovi 11 volume