Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NMaxi Sob - Profil | So 5.3.2016 19:53:50

Bušák >> Hoj schvalují tvůj výběr :-)))

    Nprdec - Profil | So 5.3.2016 18:44:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    :)

      NBušák - Profil | So 5.3.2016 18:00:49

      smike >> ono to tady jinak asi nikdá nebude

        NBušák - Profil | So 5.3.2016 18:00:05

        Buffalo1969 >> tak jsem dal točený ale nakonec jinde,a taky ten cenťák pod míru tam byl,a to jsem vytáhnul kudlu,prd platný

          Ndrvoštěp - Profil | So 5.3.2016 15:39:44

          u.x.a. >> V Turecku ve free shopu jsem čekal na starou až nakoupí a tak jsem čuměl na koňaky.Kde se vzal tu se vzal pikolík a myslel si že jsem si vyhlédl jejich nejdražší koňak za 9000 euro, a už ho tahal z vitríny.I rusáci co stáli kolem ztichli a čuměli.Tak jsem polkl slinu studu a lámanou německoangličtinou mu vysvětlil že koňak není moje parketa ;)))

            Nu.x.a. - Profil | So 5.3.2016 15:29:52

            drvoštěp >> koukal jsem na ceny a nic moc, to už líp vychází makro..

              Nu.x.a. - Profil | So 5.3.2016 14:55:36

              drvoštěp >> díky..

                Nu.x.a. - Profil | So 5.3.2016 14:34:48

                nemá někdo přehled cen alkoholu z duty free shoopů..?

                  Ndrvoštěp - Profil | So 5.3.2016 12:55:53

                  Dnes to tipuji na slivku, doutníček u plotu a pivíčko se sousedem. Doufám že nedostanu žlutou jako včera ;))) i když nevím za co.Asi kumys ? ;)))))

                    NBuffalo1969 - Profil | So 5.3.2016 12:29:02

                    Bušák >> taky bude dneska žíža..:-)

                      Nsmike - Profil | So 5.3.2016 10:22:55

                      Bušák >> taky podmirak:-)))

                        NBušák - Profil | So 5.3.2016 10:07:04

                        Buffalo1969 >> už jsme tady někde o tom mluvili,prej ta míra odpovídá,příště se pořádně schválně mrknu na rysku,možná hnedka dneska,žízeň je veliká

                          NBuffalo1969 - Profil | So 5.3.2016 10:03:37

                          Bušák >> je mi to Bobe jasný, ale zaplatíš 10 a vypiješ 9 kousků...:-)

                            NBušák - Profil | So 5.3.2016 9:57:51

                            Buffalo1969 >> mi jsme tady na holky servírky hodný

                              NBuffalo1969 - Profil | So 5.3.2016 9:50:50

                              Bušák >> Plzeň super, ale za toho šnyta by u nás vyhodili pinkla z vokna..:-)))

                                NBušák - Profil | So 5.3.2016 9:44:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Maxi Sob - >> točený je točený a dobrá Plzeň je má favoritka

                                  Nsmike - Profil | So 5.3.2016 9:24:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Snidane:-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 4.3.2016 19:41:12

                                    splavek >> :-DDD kua to je nostalgie.............:-)))
                                    Jabčák + Alpa = stěnolez
                                    Rybízák + Alpa = stěnoplaz
                                    :-)))

                                      Nsplavek - Profil | Pá 4.3.2016 19:36:42

                                      LSD >> No, kde jsou ty časy, kdy jsme pili zásadně výtečné jablečné víno, které jsme řízli jednou alpou a vymačkali do toho citron. Účinek na zažívací trakt konzumenta byl téměř 100% :-):-):-)))) Nebo "skvělé rybízové" víno značky Jarina za 9kčs litr. Kam se poděli časy mého bujarého mládí :-).-))))
                                      Dnes bych už něco takového nepozřel, není nad kvalitní ovocný destilát , popřípadě něco kvalitního destilovaného s Irska, Skotska , popřípadě USA.