Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NLSD - Profil | Pá 4.3.2016 19:27:06

Je to už mnoho let, co se mi v jeden den na tehdá slavné VVŠ PV LS ve Vyškově přihodily dvě věci. Poprvé jsem si k svačině koupil rybí salát v kelímku a k němu nějakej rohlík. A poprvé v životě jsem potom pil čučo. No, zeblil jsem se pak jak amina :-(
Nevěděl jsem, co bylo důvodem mého stavu. Mnoho let jsem ani jedno nepozřel. Dnes mám rybí salát velice rád

:-)))))))))

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 4.3.2016 19:23:48

    drvoštěp >> twl...vyslopu kde co, ale tohle bych asi nedal..:-))))

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.3.2016 19:19:44

      Buffalo1969 >> Zkvašeny koňský mléko ;)))

        NBuffalo1969 - Profil | Pá 4.3.2016 19:18:09

        drvoštěp >> notpč...co to je??? to jako fakt falešný mateřský mlíko????

          Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.3.2016 19:00:31

          Grasel >> Da ;)

            NGrasel - Profil | Pá 4.3.2016 18:59:48

            drvoštěp >> Ruskej sunar? :D

              Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.3.2016 18:43:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A tohle už někdo pil ?

                Ntuzemak - Profil | Pá 4.3.2016 18:20:52

                samé opilec.o))))

                  Nsmike - Profil | Pá 4.3.2016 16:57:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  A je tu vikend!

                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 4.3.2016 7:38:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    alfonz42 >> už aby to léto bylo. V podě večer jsem jel pro mladýho na vlak a zpátky to byla kalamita. Už aby bylo léto a nebo aspoň jaro.

                      Nsmike - Profil | Pá 4.3.2016 6:11:47

                      Zdar po ranu vsem:-)

                        Nalfonz42 - Profil | Čt 3.3.2016 22:47:17

                        Buffalo1969 >> já taky, někdy :-)))
                        Už se těším, jak se navzájem proliskujem :-)))

                          NBuffalo1969 - Profil | Čt 3.3.2016 22:41:25

                          alfonz42 >> vím na co narážíš, neboj......ale ve své podstatě su hodnej...-)

                            Nalfonz42 - Profil | Čt 3.3.2016 22:38:09

                            Buffalo1969 >> jsi mne pobavil.... :-) Přemýšlel... :-)))))

                              NBuffalo1969 - Profil | Čt 3.3.2016 22:30:43

                              drvoštěp >> nojo..nesmíš sportovat tak horlivě. Já už taky přemýšlím co můžu a co ne..:-)

                                Nalfonz42 - Profil | Čt 3.3.2016 22:15:05

                                drvoštěp >> tak si dej Dia víno, přírodní cukr můžeš, teda snad :-)

                                  Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.3.2016 20:50:56

                                  Buffalo1969 >> Já blbec jsem byl den před odběrem s myslivcema a rybářema na pivu a doktor mi naměřil cukr 6,7 a hned to prásknul starý ;( Tak pro klid duše chci zkusit být hodnej ;)

                                    NRogi - Profil | Čt 3.3.2016 20:48:22

                                    Vecerny pokrm.

                                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 3.3.2016 20:44:36

                                      drvoštěp >> tak to ti člověče nezávidím. Já mam problémy pozřít nealkoholicý pivo. jedině snad když je hóóóóódně podchlazený.

                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.3.2016 20:41:32

                                        Buffalo1969 >> Kvůli zvýšenýmu cukru :(((