Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Čt 3.3.2016 20:39:08

drvoštěp >> třeba taková ČH 11° Páter...............luxusně ti vyčistí střeva, ale dia asi nebude........:-)

    Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.3.2016 20:37:30

    Nějaké dobré dia pivo by nebylo?

      Nalfonz42 - Profil | Čt 3.3.2016 20:37:05

      Buffalo1969 >> To bylo jenom 14 bedýnek, na léto navezu čerstvé :-)

        NBuffalo1969 - Profil | Čt 3.3.2016 20:25:51

        alfonz42 >> a neříkal ti Fofu něco o novéch tlumičách..:-)))

          NHoumrP - Profil | Čt 3.3.2016 20:20:34

          u.x.a. >> sem přemejšlel, že asi uteču k nim :-)), budu tam sám.....

            Nkolib - Profil | Čt 3.3.2016 7:26:44

            alkohol je někdy zrádný bacha nato :-)

              Nu.x.a. - Profil | Čt 3.3.2016 7:18:04

              HoumrP >> už aby tu byli ty muslimové voni ti tohle všechno zakážou :-)

                NPYTLAKS - Profil | Čt 3.3.2016 1:59:03

                HoumrP >> grantku móžu.-)

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 3.3.2016 1:58:42

                  alfonz42 >> veřejně:-)

                    NHoumrP - Profil | St 2.3.2016 23:07:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Někdy se zadaří :-)

                      Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 22:53:36

                      Poušťák >> Ale tobě se tu zalíbilo :-)

                        NPoušťák - Profil | St 2.3.2016 22:51:46

                        alfonz42 >> ahoj,já moc ne ale Tom se smajkem tomu tady asi velí...o)))

                          Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 22:48:00

                          Poušťák >> Ty tu vítej taky, se zpožděním :-)

                            NPoušťák - Profil | St 2.3.2016 22:40:24

                            tady se sešla smetánka..o)

                              Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 22:39:49

                              PYTLAKS >> potajmu :-)))

                                NPYTLAKS - Profil | St 2.3.2016 22:37:49

                                alfonz42 >> my spolu chlastáme,takže se nepotřebujem scházat:-)

                                  Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 22:29:06

                                  smike >> :-)))))) jste se tu pěkně sešli :-))))

                                    Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 22:28:53

                                    PYTLAKS >> :-)))))) jste se tu pěkně sešli :-))))

                                      NPYTLAKS - Profil | St 2.3.2016 22:26:24

                                      alfonz42 >> neznáš historiju?trnka se pálila prvně na valašsku:-)to nějaký haťála,paprťála ještě nevěděl ani čí je.-)

                                        Nsmike - Profil | St 2.3.2016 22:16:30

                                        alfonz42 >> myslis, ze tu mame jenom sachty?:-))