Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 22:02:05

smike >> Slivovice na severu? Jak se tam nedopatřením dostala? :-)))

    Nsmike - Profil | St 2.3.2016 21:58:45

    alfonz42 >> haha, to je slivovice:-)

      NGrasel - Profil | St 2.3.2016 21:55:35

      alfonz42 >> Nebo ruční odběr :D

        Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 21:54:47

        Grasel >> Nebo výběrová tatarka, ruční výroba :-)))

          Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 21:53:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Buffalo1969 >> Ví, neví je šumafuk :-)
          Jedem na ryby a Fofu je naložen :-)))

            NGrasel - Profil | St 2.3.2016 21:52:48

            alfonz42 >> Ty to bude majonéza, podle toho staniolu :)

              Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 21:51:19

              smike >> z čeho to je? Jogurt? :-)

                NBuffalo1969 - Profil | St 2.3.2016 21:46:32

                alfonz42 >> už dělá že neví...:-/

                  Nsmike - Profil | St 2.3.2016 21:44:35

                  To by nemusel byt spatny rocnik:-)))

                    Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 9:30:52

                    smike >> nee, v červenci :-)

                      Nsmike - Profil | St 2.3.2016 9:04:55

                      alfonz42 >> teraz vikend? :-) tož to uz vím:-)

                        Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 8:47:46

                        smike >> Tomáš ví :-)

                          Nsmike - Profil | St 2.3.2016 8:19:30

                          alfonz42 >> kdy a kam?:-)

                            Nalfonz42 - Profil | St 2.3.2016 7:35:43

                            smike >> Nalož Pytloňa a dojeďte :-)

                              Nsmike - Profil | St 2.3.2016 3:12:23

                              alfonz42 >> kdy a kam jedes?:-))) ze bych se stavil:-))

                                Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 22:24:06

                                Buffalo1969 >> Ty mi taky :-)

                                  NBuffalo1969 - Profil | Út 1.3.2016 22:13:42

                                  alfonz42 >>

                                    Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 22:10:23

                                    Buffalo1969 >> Já to cvaknutí slyšel až sem :-)))

                                      NBuffalo1969 - Profil | Út 1.3.2016 22:07:38

                                      alfonz42 >> xakru....včíl mi něco docvaklo, ale nechám se překvapit až do Svatýho Dindy.:-)

                                        Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 21:40:34

                                        Buffalo1969 >> Mno.., to víš :-)))
                                        Co by člověk neudělal pro ten chlast, aby se ten chlast cítil dobře a svěže :-))