Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Út 1.3.2016 21:37:47

alfonz42 >> no ty seš teda kouzelnej Pan Tau...-))))

    Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 21:35:52

    Buffalo1969 >> Já to mám jinak vychytaný :-))

      NBuffalo1969 - Profil | Út 1.3.2016 21:33:35

      alfonz42 >> no jedině, že by jsi přijel s chladícím kárem. To by jsem spolu mohli popít pivko..:-)))

        Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 21:31:32

        Buffalo1969 >> Teď jsi mne pobavil :-))))))))
        Ještě budeš chodit za mnou a škemrat (neřeknu o co) .... :-))))))))

          NBuffalo1969 - Profil | Út 1.3.2016 21:24:15

          alfonz42 >> super.....vezu coolKEG pivka a namraženou meruňku. Můžeš pak v tom horku meditovat u vínka o tom, proč piješ svařák..:-)

            Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 21:18:48

            Buffalo1969 >> Pivo se pije na žízeň, u vína se medituje :-)
            A po kořalce si můžem dát po čuni :-)))

              NBuffalo1969 - Profil | Út 1.3.2016 21:06:10

              alfonz42 >> Pochybuju že Janka dovezeš. Ten je zhnilej se někam podívat. Ale s vínem to pivko míchat nebudu....nésu zrůda......:_)

                Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 21:01:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Buffalo1969 >> Pokud mi něco zbude, budu bumbat, dle počasí, asi toto :-)
                Pokud bude hnusně, dovezu tuzemáka na přihřátí :-))

                  NBuffalo1969 - Profil | Út 1.3.2016 20:50:08

                  alfonz42 >> seš držgrešle.....to už vedle víme, ale co nevíme je, až to přivezeš, jak rychle to zmizí..:-)

                    Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 20:47:59

                    Buffalo1969 >> Na to nemáš tlamičku :-)))
                    Ale múžeš mne ještě 4 měsíce přemlouvat :-)))

                      NPe-pig - Profil | Út 1.3.2016 20:44:11

                      alfonz42 >> jen to vem někam, kde nebudeš sám, za prvé s kámošema chutná lépe a za druhé ti kámoše aspoň na chvíli najde i nové :D

                        NBuffalo1969 - Profil | Út 1.3.2016 20:40:25

                        alfonz42 >> no tak to su zvědavej, jestli to ty hrdino vezmeš do Bohušic...:-)))

                          Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 20:38:21

                          Pe-pig >> Ale nedám, sám mám málo :-)

                            NPe-pig - Profil | Út 1.3.2016 20:35:55

                            alfonz42 >> Dobrý výběr, ten mi taky šmakuje :)

                              Nalfonz42 - Profil | Út 1.3.2016 20:34:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              smike >> šetříme si to na ryby :-))

                                Ndatel na entou :-) - Profil | Út 1.3.2016 20:10:53

                                smike >> Asi jsou všichni na plech :-)

                                  Nsmike - Profil | Út 1.3.2016 20:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dneska je to tu nejak mrtve:-)

                                    Nsmike - Profil | Út 1.3.2016 17:46:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    trochu kultury :)

                                      Nnymfa - Profil | Út 1.3.2016 17:44:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Na rybách to chce jen zlehka na osvěžení trochu lahodného zrzavého moku, nebo na zahřátí kapku šnapsu. Né se vožrat jak hovado!! :-)))

                                        Nsmike - Profil | Út 1.3.2016 17:41:36

                                        aktimell >> to musí být drak :))