Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 19:47:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

glenfiddich už chudák je prazdný:-( příští láhev glenfiddichu vemu 18yo

    Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 19:45:54

    Pe-pig >> škoda že už dál v láhvi whisky nezraje:-)

      Nroman - Profil | Po 29.2.2016 19:45:45

      xDanielS >> to už teď vím, ale taky už vím že se ani nekazí oooo)))

        NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 19:42:46

        roman >> Pálenky ve skle nezrají.

          Nroman - Profil | Po 29.2.2016 19:39:09

          Jen tak pro zajimavost, v loni jsem vyklízel dům po rodičích a našel pár lahviček a mezi nimi i rum z roku 1976, nenačatý. Po zkoušce jakosti jsme konstatovaly že to pitné je ale celkem nic moc, čekal jsem víc...

            NKralu021 - Profil | Po 29.2.2016 19:36:21

            Já mám hroznej zvyk pořád koukám abych po sobě u vody nic nenechal páč mě to hrozně točí když příjdu k vodě a vidím na zemi něco co tam nepatří já i zátky si beru domů a kolikrát sep ak ke konci roku divím to vypadá jak když nosím k vodě jen zátky na dně batohu :-)

              NKralu021 - Profil | Po 29.2.2016 19:32:24

              h2jezďí - to né já mám flajzar jen té základní řady za 1000kč a mobil 6500 kč ale i ták semnou doma nemluvily ani dveře celí víkend když se na to přišlo :-)

                Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 19:25:09

                LSD >> to mohu potvrdit:-)

                  NLSD - Profil | Po 29.2.2016 19:18:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  U kámoše v krbovně popíjíme toto. Foto net.
                  Fakt je to velice pitné
                  :-)))

                    Nstandas - Profil | Po 29.2.2016 19:10:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Kořalku nepiju, jenom RUM! (c) Švejk :-))))))

                      NPe-pig - Profil | Po 29.2.2016 19:06:41

                      u.x.a. >> jj, mám ho asi dva roky, minulý majitel ho měl uložený asi 15 let, tedy už něco pamatuje ;)

                        Nretrívr - Profil | Po 29.2.2016 18:56:51

                        Tak nevím, jsem na rozpacích. U mne vždy, pokud šlo o kořku, tak do hor a k rybám patřil rum. Mi přijde, že se to vše trochu změkčuje. Aby to nemělo vliv na jádro rybařiny, kluci zvažte to.

                          NRybatorstr - Profil | Po 29.2.2016 18:51:39

                          atawa >> :-)))

                            Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 18:48:02

                            Pe-pig >> ten Macallan už máš dlouho co.?

                              Natawa - Profil | Po 29.2.2016 18:46:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              mám v tom jasno a hlavně pod kontrolou

                                NRybatorstr - Profil | Po 29.2.2016 18:45:07

                                Grasel >> Tak o tom nevím neb pivo nepiji už skoro dvacet let. Ale v jednom dokumentu jsem viděl, že fajnšmekři ve Skotsku k whisky pijí vodu a to údajně ze stejného pramene jako je ta whiska...... Nevím zda všichni a všude, ale toto tam opravdu zaznělo.... :-))

                                  NPe-pig - Profil | Po 29.2.2016 18:44:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj, pěkná diskuse :) tak jste mě po pročtení motivovali k jedné skleničce, nicméně nevěřím, že zůstane u jedné. Fotečka je jen tak pro navnazení :) takže tedy na zdraví!

                                    Nretrívr - Profil | Po 29.2.2016 18:42:01

                                    Grasel >> B je pravda.

                                      Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 18:41:33

                                      Grasel >> to jsem nikdy neviděl

                                        Nsilorus - Profil | Po 29.2.2016 18:40:23

                                        A co takhle tobolku antabusu???:-) :-) :-) :-)