Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NGrasel - Profil | Po 29.2.2016 18:38:01

A co je na tom pravdy, že se whisky má zapíjet malým pivem? Je to pravda, nebo jen výmysl nějakýho alkáče? :)

    NMaxi Sob - Profil | Po 29.2.2016 18:31:56

    smike >> To je dobře nemíjí se to tady účinkem :-))

      NRybatorstr - Profil | Po 29.2.2016 18:27:48

      smike >> Už mám taky nalito, když nám odpískali ten fotbal.......

        Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 18:26:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jste mně nějak navnadili :)

          NBacha - Profil | Po 29.2.2016 18:21:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Moje současná sestava...

            NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 18:20:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            něco málo už jsem usosal, ale furt je co..:-)

              NRybatorstr - Profil | Po 29.2.2016 18:08:48

              roman >> :-)))

                Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 18:04:48

                u.x.a. >> jednoznačně bez ledu

                  Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 18:04:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Márvin >> s basou musíš opatrně :)

                    NBigD - Profil | Po 29.2.2016 17:59:27

                    smike >> taktak! Tam je vzali na večerní sezení do nějakého whiskey clubu a dostali něco jako sommeliera, který se o ně staral, servíroval, učil je to pít.. Prý je to docela složité- každý druh se trochu jinak chová a chuťově je mezi jednotlivými velký rozdíl- jen se to naučit degustovat..
                    Tady vezmeme flašku a chrst!!! Naleej- a chrst!! :o)

                      Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 17:58:23

                      smike >> hlavně bez ledu, já nepřidávám ani vodu..

                        Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 17:55:36

                        BigD >> tak se to pije:) to jenom tady si myslíme, že z láhve do štamprle a ze štamprle do hrdla:) ty kvalitní většinou vyžadujou individuální přístup.to máš jako se ženskýma :)))

                          NBigD - Profil | Po 29.2.2016 17:53:44

                          smike >> švagr dělá IT pro ČSA a párkrát do měsíce létá po světě.
                          Předloni byli ve Skotsku a přivezl si Talisker. Hnědočerná hnusná, smradlavá břečka.......... nechtěl jsem věřit, že to chce pít...
                          Pak to zředil nachlazenou vodou, nechal odvětrat a světe div se- byla z toho whisky, jakou jsem v životě nepil- fakt lahoda!!

                            NMaxi Sob - Profil | Po 29.2.2016 17:50:37

                            Grasel >> Potom podej report jak sis pošmák :-))

                              NGrasel - Profil | Po 29.2.2016 17:48:16

                              smike >> O.k. Tak už vím čím letos zahájím sezonu ;)

                                NMárvin - Profil | Po 29.2.2016 17:47:12

                                Věčinou volíme pivo,ale pozor aby to nedopadalo takle. :-D

                                  Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 17:42:44

                                  Grasel >> nějaké Siglo, ať tě to hned zkraje nezrujnuje:) a pokud ti to nebude chutnat, tak to nebude taková ztráta :)

                                    Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 17:41:43

                                    Grasel >> jestli to chceš pít čisté tak legendario.. jestli s colou tak jedno co:-)

                                      NGrasel - Profil | Po 29.2.2016 17:38:38

                                      smike >> A jakej bys mi jako začátečníkovi doporučil?

                                        Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 17:37:24

                                        Grasel >> jasně, přímo z kuby:)