Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NGrasel - Profil | Po 29.2.2016 17:36:49

smike >> Cohiba?

    Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 17:27:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kdyz na rybách neni z čeho pit pivko:-)

      NRadunak - Profil | Po 29.2.2016 17:24:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Také něco málo vložím. Jezdíme s kamarádama na víkendy na ryby a když neberou,tak si taky něco popijem,proberem taktiku a je naprostá pohoda.

        Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 17:20:54

        smike >> kdo nepil neví co je prává skotská whisky tak to je..

          Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 17:16:31

          Grasel >> něco takového myslíš?:)

            Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 17:13:40

            u.x.a. >> tak tomu se říká whisky!

              Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 17:13:15

              smike >> ano mám doma..

                NGrasel - Profil | Po 29.2.2016 17:12:58

                A co nějakej doutníček k tak fajnýmu pití? Dáváte si někdo?

                  NLSD - Profil | Po 29.2.2016 17:04:05

                  Vytuněná klasika
                  :-)))

                    Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 16:59:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    jináč klasika je jen jedna :)

                      Nroman - Profil | Po 29.2.2016 16:56:48

                      u.x.a. >> něco jsem měl tu čest ochutnat, kamarád podnikatel to dostával no ehmmm jako pozornosti .... značky už opravdu nevím ale pitné to bylo to jooooo...Ale byly taky věci za co bych ty penízky nedal, třeba origo šáňo...Netvrdím že DOBRÁ whisky je horší než DOBRÝ rum,ale holt já preferuju ten rum.....PS kdybys nevěděl co s lahvinkou dobré whisky udělat tak ti pošlu adresu ooo))))))

                        Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 16:52:15

                        u.x.a. >> Talisker jsi pil?

                          NMaxi Sob - Profil | Po 29.2.2016 16:50:10

                          u.x.a. >> Kolikrát víš kulový co piješ :-)) http://www.alkoholesence.cz/alkoesence-cz/eshop/7-1​-Esence-do-alkoholu

                            Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 16:44:46

                            roman >> taky jsem byl rumovej, ale whisky je whisky, už si pil nějakou pořádnou?

                              Nmazar - Profil | Po 29.2.2016 16:20:50

                              roman >> Vůbec nejde o srovnání, jen to musí chutnat :).

                                Nroman - Profil | Po 29.2.2016 16:14:27

                                mazar >> možná změníš názor, ale jedno je whisky a druhé rum, to se dost těžko srovnává, fakt je to že oboje je pitíčko božíííí. Já jsem spíš rumový a jiný nebudu....

                                  Nkuvoj - Profil | Po 29.2.2016 16:11:24

                                  mazar >> to to jako necháváte louhovat?

                                    NMaxi Sob - Profil | Po 29.2.2016 16:03:20

                                    mazar >> Však ti říkám hrozí vypařování :-))

                                      Nmazar - Profil | Po 29.2.2016 15:59:38

                                      roman >> Pro mě zatím No. 1. Ale ten rum co jsi dal níže, mě dost zaujal a dám mu šanci.

                                        Nmazar - Profil | Po 29.2.2016 15:58:50

                                        Maxi Sob >> Můj doutník má podobný příběh :-D. U toho zase hrozí, že bude prázdno o mnoho dříve, než bude osobáček :).