Rozvod kvuli rybarine

Tak chlapci šup s pravdou ven- zna Vase draha polovicka skutecnou cenu rybarskeho vybaveni , nebo ji nechavate ve sladke nevedomosti , ci lehce mlzite o cene ,nebo ji to vubec nezajima ?
Autor diskuse: NAVI73 - Profil , 26.2.2016 všeobecné - náčiní, doplňky

bojliz - Profil | Út 14.6.2016 0:10:41

Tolda - Tak je to správné, tak to má být :-). Přece tolerance a pochopení jeden pro druhého a pak je krásná rybařina se vším všudy. a Vóóóóó tom to je. Petrův zdar.

    tolda - Profil | Po 13.6.2016 23:29:24

    ahoj, a to mi ta moje ještě koupí červy a jiný drobnosti abych mohl až přijedu na víkend vyrazit nebo se mnou jede na víkend pod bivak. Když je počasí tak beru I obě mylý holky. většinou když lovím na netu novinnky tak mě ještě řekne ať si to koupím pořádný aby to chvíli vydrželo.
    Co si prat víc.
    Petrův zdar

      dyxal - Profil | Po 13.6.2016 22:54:02

      tibo >> Tak to máš pevné nervy ;-)

        medák - Profil | Po 13.6.2016 20:59:35

        Sa(l)micka >> Máte to vychytaný. Asi jste se hledali, až jste na sebe zbyli.

          hanyking - Profil | Po 13.6.2016 13:02:04

            Sa(l)micka - Profil | Po 13.6.2016 12:23:17

            medák >> Pivečko, neb v pergole u grilu je pípa.

              tibo - Profil | Po 13.6.2016 11:48:07

              A čo sa tíka vynaložených penízku,poznám len jediný učinný sposob ako sa brániť pred triedným teda v tomto pripade rodinným nepriatelom a to -ZATLOUKAT,ZATLOUKAT,ZATLOUKAT.

                potočák 62 - Profil | Po 13.6.2016 11:15:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tibo >> Stromek se musí ohýbat,dokud´je mladý.Když jsem se ženil,tak se svadba plánovala podle začátku Pstruhový sezóny.Za dva dny po svatbě jsem šel na pstruhy.Synové rybařily od mala i když to vydrželo jenom mladšímu.K rybaření jsem na starý kolena přivedl tchána ,pro kterýho byly vždycky rybáři cvoci.Tak mě manželka,když jsem přetaženej,sama posílá na ryby.Prostě,jak si ji vychováš,takovou ji máš.Petrův Zdar

                  tibo - Profil | Po 13.6.2016 11:06:35

                  Balim caky-paky na vodu,do toho mi zneju prednášky mojich najdrahších.Máti-synu spametaj sa spadneš do vody a prechladneš,Dcéra-otec,poznám dobrého cvokara,vybavim u neho Tvoju navštevu,Zena-ty hajzlíku kam zase ideš,ako keby nevidela čo balím,odpovedam do erotického salunu.Tak to ide dokolečka.Pri odchode sa hlasno odzdravim,všetkym poprajem bohateho Ježiška ,usmejem sa na cele kolo a s dobrým pocitom odchadzam na rybačku.

                    Vojtěch - Profil | Po 13.6.2016 11:05:16

                    u nás se říká, kdo neměl cikánku není chlap!

                      Bomber76 - Profil | Po 13.6.2016 10:47:49

                      Velmi zajímavá debata! Za mě Hanyking jasný palec nahoru. Za odvahu!

                        TWIN 69 - Profil | Po 13.6.2016 10:11:33

                        viceroy >> A rodina je základ státu:-)))

                          medák - Profil | Po 13.6.2016 10:02:53

                          Sa(l)micka >> Tak je to správné, tak to má byť. Pivečko nebo dvojčičku bílého taky dostal?

                            Bušák - Profil | Po 13.6.2016 9:48:39

                            smike >> pocházím z Braníka,a tam bejvávalo černo,pak se někam vypařili a je tam už jen pár rodin,i to ale stačí

                              smike - Profil | Po 13.6.2016 9:43:02

                              Bušák >> jde vidět, že s tím máš zkušenosti.přesně tak to u nich je:)

                                Bušák - Profil | Po 13.6.2016 9:33:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                hanyking >> říká se že každej chlap by měl nabodnout aspoň jednou cigošku,taky jsem to za mládí prubnul,tenkrát se o ní říkalo že je nej holka z Braníka,dneska má osum dětí a neopřel bych o ní ani kolo,hnedka by ho ukradli s střelili do frcu,mají rády tvrdou ruku,pak poslouchaj a fungujou jak mají

                                  viceroy - Profil | Po 13.6.2016 7:34:19

                                  tuzemak >> jak by rekl Bolek ve filmu ROOMING .....Hanyking nam zrejme spičovatel :-):-) .......

                                    viceroy - Profil | Po 13.6.2016 7:29:00

                                    tuzemak >> :-)

                                      tuzemak - Profil | Po 13.6.2016 7:28:03

                                      viceroy >> to já raději jen samotny řetěz.D

                                        JPfish - Profil | Po 13.6.2016 7:26:15

                                        viceroy >> Jak se říká,každý má doma co si zaslouží :-)

                                          viceroy - Profil | Po 13.6.2016 7:25:40

                                          tuzemak >> tak trochu exotiky doma neuskodi , ale zit takovy zivot tak ji mam i v byte na retezu ...... a chodim spat v neprustrelne veste :-)

                                            Pstruh27 - Profil | Po 13.6.2016 7:22:01

                                            hanyking >> no, laska ma skutocne mnoho podob :-D

                                              tuzemak - Profil | Po 13.6.2016 7:19:58

                                              viceroy >> bych si najal pomocnika.D

                                                viceroy - Profil | Po 13.6.2016 7:18:38

                                                tuzemak >> spis fasovat psy z utulku na ty klobasy :-):-)