Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

NTEZAR - Profil | Pá 11.8.2017 22:29:54

Ravachol >> Tak to jo.Asi mladý pták,že se nebál.Moc se mi líbí.-)

    NRavachol - Profil | Pá 11.8.2017 22:28:58

    Lutra >> řval taky parádně - když chtěj uměj o sobě dát vědět :)

      NRavachol - Profil | Pá 11.8.2017 22:27:46

      TEZAR >> jj,na horach u sousedu, fatra. Byl nějakej zvědavej a pomalu se k němu dalo připlížit :) Takhle nablizko jsem měl fakt štěstí

        NLutra - Profil | Pá 11.8.2017 22:26:01

        Ravachol >> dobrý fotky, tady letos zmrzly vlašáky a tak je tlak na lískáče enormní. Mám u domu dvě lísky a už je téměř sklizeno. Vidím je tu i několikrát denně. Obludy kropenatý, a to ještě na mě v lese řvou hůř než sojky. Ale hezký jsou to jo. L.

          NTEZAR - Profil | Pá 11.8.2017 22:23:09

          Ravachol >> Parádní ! Kde jsi ho objevil-hory?

            NRavachol - Profil | Pá 11.8.2017 22:19:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Povedlo se mi včera pár fotek kompaktem z ruky z kterejch mám radost - myslím ze tenhle druh tady ve fotkách jeste nebyl

              Njá 2 - Profil | So 5.8.2017 0:53:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A další prcek

                Njá 2 - Profil | So 5.8.2017 0:51:03

                Jeden prcek

                  NTicmin - Profil | So 22.7.2017 17:27:30

                  Hlásím, že mladí Kosi už vylítli do světa:))

                    NDenny - Profil | Pá 21.7.2017 1:45:37

                    ...

                      Njirka0 - Profil | Út 18.7.2017 11:39:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tuhýk

                        NTicmin - Profil | So 15.7.2017 15:42:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kosice se usídlila mezi muškáty:))

                          NJitkagold - Profil | Ne 2.7.2017 4:27:56

                          ,,,,,

                            NJitkagold - Profil | Ne 2.7.2017 4:24:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ......

                              NJitkagold - Profil | Ne 2.7.2017 4:22:20

                              ,,,

                                NJitkagold - Profil | Ne 2.7.2017 4:21:29

                                ,,,,

                                  NJitkagold - Profil | Ne 2.7.2017 4:19:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Orlovec

                                    NDenny - Profil | So 1.7.2017 17:04:54

                                    Leďáček >> Diky,jen bych ho chtel v jinem miste.Vidis to pozadi,ale clovek si v tomhle vybirat nemuze :-)

                                      NLeďáček - Profil | So 1.7.2017 7:57:28

                                      Denny >> Karle , tak to se ti opravdu povedlo ! Gratulace !!!

                                        NDenny - Profil | So 1.7.2017 4:06:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jeste ze jsou digitalni fotaky,fotit na film,tak by to se mnou seklo :-)