Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

NDenny - Profil | Út 15.8.2017 16:01:38

RAJA >> Diky,letos jsem marne hledal obsazenou dutinu a nakonec jsme uz nasli jen vyletane mlade.

    NRAJA - Profil | Út 15.8.2017 15:56:44

    Denny >> Pekný datel

      NDenny - Profil | Út 15.8.2017 15:53:44

      ...

        NBušák - Profil | Po 14.8.2017 23:11:48

        Lutra >> aha, to je zajímaví

          NLutra - Profil | Po 14.8.2017 22:23:10

          Bušák >> no ořešníka kropenatého. Lítá mi na lískáče na zahradu i třikrát denně. Je drzej až vyzývavej a na plašení nereaguje. Zajímavý je, že v lese je ještě opatrnější než sojky. L

            NBušák - Profil | Po 14.8.2017 12:29:29

            Lutra >> nechápu jak a co myslíš ? co mi chceš přenechat ?

              NLutra - Profil | Po 14.8.2017 9:16:51

              Bušák >> Klidně ti tady jednoho až dva přenechám. Lískáče už jsou letos vyřešený. Jsem na Vysočině - Nové Město na Mor. je 8 km. Pocházím z pod Jeseníků a tam byli taky docela normálně. J.

                NBušák - Profil | Po 14.8.2017 6:56:49

                Ravachol >> jasan , díky

                  NRavachol - Profil | Po 14.8.2017 6:21:09

                  Bušák >> je to druh, kterej je spíš na horách - ve stredních cechách jsem ho nikdy nevidel. Taky mi ořešník většinou přijde celkem plachej

                    NBušák - Profil | Ne 13.8.2017 19:31:23

                    lipenak >> toho vůbec neznám

                      Njá 2 - Profil | Ne 13.8.2017 19:25:56

                      lipenak >> No je tam pasáž kdy redaktor pojmenoval v odborném časopise sojku jako ořešníka, protože seděla na ořechu. Vydával se za odborníka aby dostal práci atd atd...

                        Nlipenak - Profil | Ne 13.8.2017 19:23:52

                        já 2 >> nejsem literárně založenej , úryvky a různý hlášky jdou mimo mě ..

                          Njá 2 - Profil | Ne 13.8.2017 19:16:12

                          lipenak >> Je to ořešník a jelikož reaguješ takto je mi jasné, že jsi nečetl švejka

                            Nlipenak - Profil | Ne 13.8.2017 19:13:55

                            já 2 >> nejsem redaktor , nic netvrdím , pouze jsem vyslovil názor .... ty znáš co je to za druh ... smrčníku

                              Njá 2 - Profil | Ne 13.8.2017 19:03:07

                              lipenak >> Kdyby jsi byl redaktorem světa zvířat podle Jaroslava Haška, tvrdil bys, že je to smrčník...

                                Nlipenak - Profil | Ne 13.8.2017 18:57:49

                                Bušák >> myslím si že je to ořešník kropenatý .

                                  NBušák - Profil | Ne 13.8.2017 18:01:26

                                  Ravachol >> co to je za čamráka ? toho asi taky vůbec neznám ,díky

                                    NRavachol - Profil | So 12.8.2017 6:04:37

                                    Denny >> je to možný že zvládne napodobovat zvuky, ale nikdy jsem neslyšel že by ho někdo choval doma. Já je vídám v Jeseníkách celkem pravidelně, ale vždycky z dost velký dálky, let má dost charakteristickej

                                      NDenny - Profil | So 12.8.2017 0:15:37

                                      Ravachol >> Udajne se nauci par slov,podobne jako treba vrana,ale jestli je to pravda nevim.

                                        NDenny - Profil | So 12.8.2017 0:13:56

                                        Ravachol >> Paradni.V Cechach jsem ho videl jen 2x nebo 3x.