Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

NRavachol - Profil | Po 19.6.2017 22:28:21

Tušíte někdo kde se dají zjistit hnizdiste orla morskyho ve strednich cechach? uz asi treti rok sleduju v jedný maloplošný rezervaci vyskyt jednoho kusu cca 20km od praglu a o vikendu jsem tam videl dva kusy najednou(neskutecnej boeing). nejsem si jistej jestli poznam samce a samici,ale sedeli na stejnym stromě (z 50metru). ma smysl hledat hnizdo, nebo jim jen potravně sedí lokalita, preci jen jsou to socialni tvorove...

    NDenny - Profil | Ne 18.6.2017 0:37:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ...

      NTEZAR - Profil | Ne 18.6.2017 0:37:12

      Jitkagold >> Díky Jitko.-) Ten orlovec se ti také povedl a ten u mě v diskusi je super!

        NJitkagold - Profil | Ne 18.6.2017 0:25:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnes jsem mela stesti na Orlovce:-)

          NJitkagold - Profil | Ne 18.6.2017 0:23:45

          TEZAR >> moc hezka fotka !!:-)

            NTEZAR - Profil | Ne 18.6.2017 0:20:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak dva jestřábi už vylítli a třetí si ještě netroufá.

              NTEZAR - Profil | St 14.6.2017 23:20:30

              Kondrakar >> Stará-krmí po vylíhnutí se samicí mladé.Ale během sezení samici nekrmí-aspoň jsem to nikdy nezaregistroval.

                NKondrakar - Profil | St 14.6.2017 23:11:18

                TEZAR >> Tak jasný, akorát teda nevím, rehky nemám nastudovaný, on se samec nestará?

                  NTEZAR - Profil | St 14.6.2017 22:54:52

                  Kondrakar >> No jo,taky se musí najíst a vyvenčit.-)Ale ne nadlouho.-)

                    NKondrakar - Profil | St 14.6.2017 10:26:57

                    TEZAR >> Zkusím, když je stihnu. Kámoš je má vyfocený z tý první. Ale je zajímavý, že samice odlétá pravidelně z hnízda, když tam má vejce.

                      NTEZAR - Profil | Út 13.6.2017 22:57:44

                      Kondrakar >> Ahoj-paráda.Zkusíš pak nafotit mladé?

                        NTEZAR - Profil | Út 13.6.2017 22:56:24

                        Denny >> U nás má většina strakapoudů už také mláďata z hnízda-tenhle se nějak opozdil.

                          NTEZAR - Profil | Út 13.6.2017 22:54:26

                          Denny >> Je to obtížné dobře vyfotit-oproti krahujcům si dávají velký pozor i při krmení a přílet je skoro pokaždé nečekaný a z různých stran.Jsem rád i za tyhle momentky na památku.-)

                            NKondrakar - Profil | Út 13.6.2017 20:42:11

                            TEZAR >> Tak u kámoše už probíhá druhá snůška rehků. Zatim čtyři vejce.

                              NDenny - Profil | Út 13.6.2017 3:47:57

                              TEZAR >> Tady uz strakapoudi asi jsou z dutin pryc.V jedne byli mladata strasne placha,temer se neukazovala a u druheho druhu,ktere nasla Jitka,jsem bohuzel nemel moc casu je nafotit.Tak se intenzivne mladi ozyvali,ale kdyz jsme tam dorazili po dvou dnech,uz bylo ticho a ani stari nikde v okoli nebyli videt.

                                NDenny - Profil | Út 13.6.2017 3:40:38

                                TEZAR >> Skoda,ze to prineseni koristi na hnizdo neni ciste.Myslim,ze takovych fotek je velice malo a marne vzpominam,zda jsem vubec takhle jestraba vyfoceneho nekdy videl.Nafilmovane je to nekolikrat a velmi pekne,ale po nejakych fotkach se musim kouknout,zda to nekdo fotil.

                                  NTEZAR - Profil | Po 12.6.2017 23:44:43

                                  Těší se do světa.

                                    NDenny - Profil | Po 12.6.2017 18:14:50

                                    Vsicni znate kuliky jak pobihaji po brezich nebo v bazinach a sbiraji potravu,ale kdo z vas videl kulika sedet na strese baraku? :-)

                                      NDenny - Profil | Po 12.6.2017 18:09:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ...

                                        NTEZAR - Profil | Ne 11.6.2017 23:14:20

                                        Zkusil jsem zachytit jestřábí mámu při příletu s krmením-ale ty přílety jsou bleskový...