Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

Bacon - Profil | Ne 11.6.2017 20:39:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Na kontrole - všude plno super :-)

    Jitkagold - Profil | Ne 11.6.2017 17:27:55

    Leďáček >> Dekuji :-)))

      Leďáček - Profil | Ne 11.6.2017 15:10:51

      Jitkagold >> Ta se ti povedla !!!

        Jitkagold - Profil | Ne 11.6.2017 13:14:09

        Take jednoho pridam:-)

          marmyš - Profil | Ne 11.6.2017 3:57:18

          Denny >> Pěkná momentka.

            Denny - Profil | Ne 11.6.2017 2:39:17

            Vsechny okolni vody jsou plne raku,tak se s nima cpou i rackove.

              Denny - Profil | So 10.6.2017 4:42:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Nejsem si jisty,co jsem vyfotil.Mohlo by to byt odrostle mlade morcaka chocholateho nebo samicka,ale ta by mela mit na hlave typickou "korunku"

                TEZAR - Profil | Pá 9.6.2017 22:44:24

                Kentaur >> Ano,dávám je sem v ten den,kdy je vyfotím.Taky mě ten rychlý růst překvapil.-)

                  já 2 - Profil | Pá 9.6.2017 11:08:16

                  Kentaur >> Tak to byl červeňák a nebo ho něco kouslo

                    Kentaur - Profil | Pá 9.6.2017 11:04:35

                    já 2 >> jo,ale ten má to vykrojení menší.Tohle bylo docela výrazné.

                      já 2 - Profil | Pá 9.6.2017 9:06:51

                      Kentaur >> Ještě by to mohl být luňák hnědý

                        Kentaur - Profil | Pá 9.6.2017 7:48:19

                        TEZAR >> Super.Díky.Ty fotky Jestřábů jsou od sebe vážně jen 4dny? To je docela fofr.Asi hlady netrpí.

                          TEZAR - Profil | Čt 8.6.2017 23:11:32

                          Kentaur >> Ano,ten ,,vlaštovčí"ocas mají lunáci-a víc vykrojený lunák červený.Nic jiného to nebude.

                            Kentaur - Profil | Čt 8.6.2017 23:06:03

                            Mám dotaz.Jaký dravec má vykrojený ocas do V a rozpětí okolo 150cm? Napadl mě pouze Luňák.Bohužel byl dost vysoko,tak jsem neviděl zbarvení.Řekl bych podle hlubšího V Luňák červený.Napadá vás něco jiného?Díky.

                              TEZAR - Profil | Čt 8.6.2017 22:54:35

                              Rostou neuvěřitelně.

                                Denny - Profil | Čt 8.6.2017 18:45:55

                                Jitka nasla dutinu strakapoudu americkych.Velice maly ptaci a nevidet,ze v te dutine hnizdi,tak bych ani neveril,ze se tam tim otvorem dostanou.

                                  TEZAR - Profil | St 7.6.2017 22:56:31

                                  Nezahálí...

                                    TEZAR - Profil | St 7.6.2017 20:56:08

                                    Denny >> Tady taky-tohle je spíš výjimka,ale to jestřábí je i tak větší-na fotce to trochu zkresluje.-)

                                      Denny - Profil | St 7.6.2017 10:01:18

                                      TEZAR >> Ja obvykle videl jejich hnizda v nizsich porostech a velikostne tak polovicni oproti jestrabim hnizdum.

                                        Kentaur - Profil | Út 6.6.2017 22:58:55

                                        V práci pod střechou si udělal hnízdo Rehek domácí.Lepší fotka nejde.Nechtěl jsem je moc prudit. Mobil