Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

lisak1 - Profil | Čt 26.8.2021 17:51:45

A ještě jedna

    lisak1 - Profil | Čt 26.8.2021 17:50:51

    Dozrávají jedy

      medvěd - Profil | Čt 26.8.2021 10:55:50

      koralovec1 >> nechej to na stromku.T
      akhle fialové jsem měl všechny pockmarky,některé jolokie a spoustu dalších.

        koralovec1 - Profil | Čt 26.8.2021 7:53:12

        medvěd >> ja jsem je loni prave vsechny v tehle barve otrhal a zkonzumoval. Tak letos zkusim nechat doschnout na okne.

          medvěd - Profil | St 25.8.2021 20:53:19

          koralovec1 >> to nebude finální barva

            nofish - Profil | St 25.8.2021 19:47:55

            koralovec1 >> nejak se zblaznil ten odkaz. Podle me by to mohla byt black scorpion, nebo neco takoveho.

              nofish - Profil | St 25.8.2021 17:53:54

              koralovec1 >> http://jdem.cz/aaqr0 ?

                koralovec1 - Profil | St 25.8.2021 17:35:25

                Na te druhe fotce uz je plod vydet. Uplne fialova papricka. Ma 3 plody. Loni palili slusne.

                  Fero123 - Profil | St 25.8.2021 16:22:27

                  medvěd >> Já jen hádal, ale asi máš pravdu. Ono se i podle fotky těžko odhaduje.

                    nofish - Profil | St 25.8.2021 16:16:04

                    koralovec1 >> Takhle vypadal black scorpion, nebo chinesse multicolor co mám, ale jak se udělala v létě větší horka a začaly plodit, chytily světlejší barvu.

                      medvěd - Profil | St 25.8.2021 16:13:47

                      Fero123 >> to ne.Má top velký listy.Je to spíš chinnese.Snad bude fotka plodu

                        Fero123 - Profil | St 25.8.2021 15:43:30

                        koralovec1 >> Nevím jistě, ale mohl by to být cancun. Ten má taky tmavé listy a fialové květy. Jen tak odhaduji. Já ho mívám taky. Jen mám trošku jiný keřík.

                          koralovec1 - Profil | St 25.8.2021 14:13:30

                          Take neco pridam. Pali hezky ale uz nevim co je to za odrudu.

                            medvěd - Profil | St 25.8.2021 10:49:40

                            Lauri >> dělám to většinou jako monterey já k, nebo tomme. Recept klidně dodam

                              Lauri - Profil | St 25.8.2021 8:43:08

                              medvěd >> já jsem to v loni zkoušel taky a docela se sýr povedl,jen jsem tam nedal chilli👍 Zkusím letos,díky

                                medvěd - Profil | Út 24.8.2021 22:01:34

                                Lauri >> tak receptů mám spoustu,ale potřebuješ k tomu spoustu věcí.Čerstvé mléko ,nejlépe z kravína.Sýrařské kultury(dají se nahradit)dále formy,lis no a místo kde bude sýr zrát.Tj teplota do 14 st a vlhkost 85-90%

                                  Lauri - Profil | Út 24.8.2021 21:45:02

                                  medvěd >> a jak děláš toho sýra? Máš nějaký recept prosím?

                                    Knapík - Profil | Út 24.8.2021 13:17:00

                                    medvěd >> já myslel, že máš pětilitrovky :-)

                                      medvěd - Profil | Út 24.8.2021 12:49:40

                                      PYTLAKS >> já teď dodělal chilli omáčku .Jen rajčata ,papriky a bylinky.Taková italská

                                        medvěd - Profil | Út 24.8.2021 12:48:45

                                        Knapík >> na třílitrovou flašku???Ne takový opravdu nemám.