Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Út 24.8.2021 12:44:50

medvěd >> taky dnes asi založím na srirachu,z loňska už dochází

    NKnapík - Profil | Út 24.8.2021 12:34:00

    Mates PB >> nemá prezervativy, tak používá rukavice :-)

      NMates PB - Profil | Út 24.8.2021 12:07:26

      medvěd >> :-) To je vtipný :-) Myslím ty rukavice, tenhle trik neznám :-)

        Nmedvěd - Profil | Út 24.8.2021 11:10:09

        Tak začátek dobry

          NPYTLAKS - Profil | Po 23.8.2021 0:11:33

          medvěd >> to bude ohnivá sriracha☠️

            Nsimak.cz - Profil | Ne 22.8.2021 14:07:13

            medvěd >> Všechny mají nějakou ošklivou celulitidu. :-)

              NVash - Profil | Ne 22.8.2021 14:02:37

              medvěd >> Pastva pro oči, nádhera 👍🤤🥵

                NMates PB - Profil | Ne 22.8.2021 12:48:39

                medvěd >> No já myslím, že velice velmi moc pěkně.

                  Nmedvěd - Profil | Ne 22.8.2021 12:35:03

                  Dnešní sklizeň těch pekelnějších.,tedy kromě habanero neon.Většina půjde kvasit

                    Nnofish - Profil | So 21.8.2021 20:53:45

                    Jen vzorek, ale jsou super, skoro nepali, ale krasne voni...

                      NEmilooo - Profil | So 21.8.2021 20:10:05

                      Dnes navařeno 21 skleniček švestkové.

                        Nmedvěd - Profil | So 21.8.2021 18:57:30

                        Nejhezčí 7pot

                          NMates PB - Profil | So 21.8.2021 16:44:19

                          medvěd >> paráda, tak doufám že to zdokumentuješ. Těším se na fotky ☝👌

                            Nnofish - Profil | So 21.8.2021 13:05:13

                            Polčis >> to nějak záhadně stíhám sežrat, ty rajčata. Až se divím. Ale za chvilku už to nikdo nebude chtít žrát, takže kdo ví.
                            Teď jsem zas sežral dvě ty trinidat perfume, tvl to je paráda, příští rok mám deset kytek a ne tři.

                              NPolčis - Profil | So 21.8.2021 12:52:34

                              nofish >> Jsi říkal, že máš moc rajčat... udělej marmeládu 😉 Lahůdka 👌

                                Nnofish - Profil | So 21.8.2021 9:37:40

                                Mates PB >> No, marmeláda nějaká bude, tak zkusím jednu švestku. Ono to bude asi tím, že mě k masu nikdy to sladké nenadchlo, ani nějaké ty medové grilovací omáčky a podobné :-) Ale věřím, že to lidem chutná, já mám na maso taktiku opačnou, co nejméně koření.

                                  Nmedvěd - Profil | So 21.8.2021 7:45:25

                                  Mates PB >> zítra dělám ajvar a v týdnu švestkovou.Pak už jen papriky a srírachu

                                    NVash - Profil | So 21.8.2021 7:44:39

                                    nofish >> Sladký a palivy je luxusní kombinace 🤤👍 Taky sem letos obohatil pár sklenic marmelády chilli. Jednu sem dal omylem kámošovi a byl lehce překvapen 😆

                                      NMates PB - Profil | So 21.8.2021 7:13:54

                                      nofish >> ……a cibulová marmeláda to je k masu top.

                                        NMates PB - Profil | So 21.8.2021 6:57:52

                                        nofish >> kombinace sladkého a palivého k masu je super. Za mě jednoznačně meruňka a švestka. Jestli griluješ hovězí nebo drůbež nebo pašíka, tak to zkus.