Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Anýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 17:22:08

    TEZAR >> Když svítí slunce, tak je otočnej display úplně k ničemu - není na něm nic vidět. Dobrý je třeba u focení podhledů nebo makra.
    Sám jej používám na svém stařičkém kompaktu :-)

      LSD - Profil | Pá 29.1.2016 17:03:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Starej kompakt samsung Digimax V4
      foceno 2004

        Carpfisher - Profil | Pá 29.1.2016 17:02:16

        TEZAR >> jasny hlavne vidis jestli jsi tam cely taky vyhoda. Ale moc jich není. No. Uvidim zvazuji tu sjcam na o lamax ale co jsem cetl tak fotky nic moc z tech videi

          TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 16:59:18

          Carpfisher >> Moc hezký.Ten otočný displej je šikovná věc,třeba když svítí slunce.

            Carpfisher - Profil | Pá 29.1.2016 16:57:57

            Nemate fotky nekdo z tech kamer Lamax a SJcam?

              Carpfisher - Profil | Pá 29.1.2016 16:56:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Mobilem... :-)
              Ale koukam po kompaktu s otocnym displeje.

                TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 16:51:35

                Bušák >> Taky na to koukám-je to fajn.-) Ahoj.

                  mrkef - Profil | Pá 29.1.2016 16:43:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  hmyzák .... foceno kompaktem. :o)

                    Bušák - Profil | Pá 29.1.2016 16:27:53

                    TEZAR >> pěkně ti to tady šlape,jedu na statek tak se potom podívám,zatím ahoj všichni

                      TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 16:24:58

                      Bušák >> Jo,ale před rokem.-)

                        TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 16:20:56

                        graninge >> Luxus.

                          jaa1959 - Profil | Pá 29.1.2016 16:20:22

                          Bušák >> Relativně jo, mohlo bejt o hodně hůř.

                            LSD - Profil | Pá 29.1.2016 16:19:28

                            Denny >>
                            Nee
                            1. 4500,-
                            2. 3600,-

                              Bušák - Profil | Pá 29.1.2016 16:19:06

                              jaa1959 >> tak to jsi měl veget

                                Bušák - Profil | Pá 29.1.2016 16:18:19

                                LSD >> díkes,zajdu se mrknout

                                  Denny - Profil | Pá 29.1.2016 16:17:27

                                  LSD >> Uf,tady pokud se nemylim,tak 30 dolcu.

                                    TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 16:16:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    draveček >> Jo,pěkný-já ten blesk někdy používám,ale trochu z odstupu a zešikma.-)

                                      jaa1959 - Profil | Pá 29.1.2016 16:16:52

                                      Bušák >> Co sem idiot, třetí úsek, kuchyň, písař finanční a půlka :-) I

                                        LSD - Profil | Pá 29.1.2016 16:16:24

                                        Bušák >>
                                        Ty z Datartu stály skoro čtyři a půl litru. Ty z Německa asi třicetšest stovek
                                        Prodávají se i podstatně levnější, kvalitu jejich videí neznám. Já šel hlavně po úhlu záběru

                                          Bušák - Profil | Pá 29.1.2016 16:13:29

                                          LSD >> kolik to stojí?docela bych je chtěl na loďku

                                            Červené karty: rover, keltt