Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NBušák - Profil | Pá 29.1.2016 16:12:18

    jaa1959 >> kopečkář,zelenej pruh,a na Borech brusírna,šatonky

      NBušák - Profil | Pá 29.1.2016 15:59:02

      TEZAR >> tys byl taky na Homoly za divočákama

        NLSD - Profil | Pá 29.1.2016 15:58:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Josef95 >>
        Měl jsem polarizační brejle s kamerou, ale ty se pak nějak zbláznily a natáčely všechno vzhůru nohama, tak jsem je reklamoval (koupené u nás Datart) a v Německu si pořídil jiné

        https://www.youtube.com/watch?v=2wDYnP6Hjrs

          Njaa1959 - Profil | Pá 29.1.2016 14:47:02

          Josef95 >> Za socialismu jsem tam chtěl utéct, udal mne kamarád a skončil jsem na Borech. Po tom devadesátém byla doba euforie a já blbec na to skočil. Taď už se na to necítím věkem, notabene neumím anglicky žblebtnout. Snažím se do toho navrtat syna, je mu třiadvacet, má nějaký certifikát z angliny. No ale to je házení hrachu na zeď.

            NJosef95 - Profil | Pá 29.1.2016 14:41:06

            jaa1959 >>
            Je to jednoduché, seber se a přijed navštívit AU. Dělej pro to něco-stačí se rozhodnout!:)

              Ndoliz - Profil | Pá 29.1.2016 14:38:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              draveček >> Akvárko se mobilem fotit dá, jen to chce bez blesku a nežádoucích odrazů, a aby se ryby nehýbaly, což je celkem problém.

                Njaa1959 - Profil | Pá 29.1.2016 14:37:33

                Josef95 >> Ach jooo :-((( Můj celoživotní sen, musí tam být krásně.

                  NJosef95 - Profil | Pá 29.1.2016 14:29:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Další z GoPro z AU

                    Nadraj.x - Profil | Pá 29.1.2016 14:14:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Když houby ... foceno mobilem, asi S4 mini.

                      Ngraninge - Profil | Pá 29.1.2016 13:32:40

                      TEZAR >> MO SRZ Kežmarok, vodná nádrž Žákovce, v pozadí Vysoké Tatry...

                        Nalžběta - Profil | Pá 29.1.2016 12:22:55

                        lipenak >> Ono je to těžký :-)) 2 zátoky vedle sebe, ty pařezy jsou v obou z nich a už pomatuju i Rakovskou bez vody za silnicí :-)

                          Ndraveček - Profil | Pá 29.1.2016 12:01:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          TEZAR - >> i akvárium jde mobilem, jen je třeba vypnout blesk ;-)

                            NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 11:32:32

                            torwald >> No,asi tam našel nějaký zapadlý žaludy,nebo jinou lahůdku.-)

                              Ntorwald - Profil | Pá 29.1.2016 11:28:08

                              TEZAR >> Jak si tam Kvík pěkně rejdí :D!

                                NAnýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 11:12:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Houby můžu také.... :-))

                                  Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 10:59:52

                                  Jitkagold >> mořský jsou tady ale to není ono ... tyhle vypadají nadherně ...

                                    NJitkagold - Profil | Pá 29.1.2016 10:58:01

                                    lipenak >> dekuji:-)) Ale ty nemas co zavidet,mas tam morske orly ne :-))

                                      Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 10:55:04

                                      Jitkagold >> super ,nádhera , tiše závidím ))

                                        NJitkagold - Profil | Pá 29.1.2016 10:52:50

                                        bobrman >> ty brepto :-))))))))))

                                          NJitkagold - Profil | Pá 29.1.2016 10:49:28

                                          TEZAR >> Lubosi dekuji :-))

                                            Červené karty: rover, keltt