Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NAnýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 18:29:46

    TEZAR >> Dřív měly tyhle výklopné displaye jednu vadu a tou byl občas ulomený kontakt- oprava stojí skoro 1/3 foťáku a taky ho nemusejí mít.....:-)
    potřeboval bych se dostat do Prahy do AWS ... :-)))

      NLSD - Profil | Pá 29.1.2016 18:26:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Špatné fotky mobilem, ale tohle je u nás na houbách celkem běžný
      Jsou to dvě různé. Jedna je černá a druhá hnědá

        Nstandas - Profil | Pá 29.1.2016 18:25:36

        TEZAR >> je to rozhodně už na dosah:-)

          Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 29.1.2016 18:24:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          standas >>snad nikdy v životě nepochopím jak někdo může takhle nádhernou rybu prošít hákama a šoupnout na sumce:-(

            NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:23:42

            standas >> To nám tady povídej ! Už brousím háčky...Povolenku jsem koupil včera.-)

              NBušák - Profil | Pá 29.1.2016 18:22:28

              standas >> dneska už tady bylo

                NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:21:52

                Anýzový dědek >> Jasně-ono když na ten displej slunce přímo svítí,tak nepomůže nic.Já se tím otočením snažím to dostat z dosahu paprsků,ale někdy je to těžký.A ted hlavně fotím kompaktem Sony a ten má displej pevný-takže smůla.-)

                  NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:17:37

                  draveček >> Dělám je od r.88 a pořád mě baví-klidná,majestátní ryba,která má v akváriu své místo...

                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 18:12:55

                    TEZAR >> Ono asi záleží také dost na jeho zpracování- já mám maličký LED display a tam při slunci není nic vidět, ale ono na Powershotu G3 to byl asi více méně začátek v jeho používání...))

                      Nstandas - Profil | Pá 29.1.2016 18:12:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Už aby bylo zase teplo:-)

                        NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:09:11

                        Anýzový dědek >> Já ho mám na starším PanasonicLumix a při slunci mi hodně pomáhá,když si ho vyklopím a otočím do vodorovné polohy.

                          Ndraveček - Profil | Pá 29.1.2016 18:07:01

                          TEZAR >> sleduje to na akvaristice, jsou to fakt mazlici :-)

                            NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:03:51

                            draveček >> Díky,taky se mi moc líbí.-)

                              NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:03:11

                              Carpfisher >> To je to-všechno má své plusy i minusy.Ale fakt mi u mého kompaktu někdy chybí.-)

                                Ndraveček - Profil | Pá 29.1.2016 17:58:04

                                TEZAR >> ty tvé kropenate frontou,jsou nádherné ;-)

                                  Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 29.1.2016 17:56:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Když už jste u těch hub tak jedna co nám roste v práci na zahrádce :-)

                                    Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 29.1.2016 17:53:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tenhle pohled já rád :-)

                                      Nrumo-x - Profil | Pá 29.1.2016 17:52:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      samsung s3 mini. staci mi to k vode aj do lesa .

                                        NVT.MALVIN - Profil | Pá 29.1.2016 17:41:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnes okolo páté , České středohoří akorát jsem se vracel z ryb (za nula)
                                        Foceno mobilem ACER E700

                                          Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 29.1.2016 17:24:37

                                          Jedna mobilní on-line :-) huawei P8

                                            Červené karty: rover, keltt