Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:47:34

    Jitkagold >> Ahoj Jitko-vítej!!!!

      Jitkagold - Profil | Pá 29.1.2016 10:47:18

      bobrman >> Pavliku dekuji :-))

        Anýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 10:46:12

        Josef95 >> To potom budou fotečky ze vzduchu- už se těším... :-)

          Jitkagold - Profil | Pá 29.1.2016 10:44:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Hezky den preji vsem doma :-))))

          Foceno Canon SX50 HS.

            TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:44:28

            Josef95 >> Aha-fakt nádhera!

              Josef95 - Profil | Pá 29.1.2016 10:44:17

              Anýzový dědek >>
              Drona zatím nemám:(, ale je v plánu:)

                Anýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 10:43:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tohle jsou moje první pokusy se zrcadlovkou :-)

                  Josef95 - Profil | Pá 29.1.2016 10:39:12

                  TEZAR >>
                  Jsem v AU :)

                    TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:39:11

                    Anýzový dědek >> Já taky-lončáci jsou tuze dobrý.-)

                      Anýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 10:36:52

                      TEZAR >> Tyhle já tuze rád -... V hrnci nebo na pekáči.....:-)))

                        lipenak - Profil | Pá 29.1.2016 10:36:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        alžběta >> toto je rakovská ..ten průchod je od rakovský hodně daleko .končí voda a je Rakousko ..

                          lipenak - Profil | Pá 29.1.2016 10:32:16

                          Bušák >> to je klasická zmije obecná akorát díky rašelinám je černá ,některý jsou i takový rezatý , klikatá čára není tak markatní ..

                            drvoštěp - Profil | Pá 29.1.2016 10:30:32

                            Josef95 >> Budoucí zeťák ho má.Už jsem ho připravil že si ho budu půjčovat na ryby.Má ho i s podvodním obalem a dalšíma píčovinkama když jezdí na motorce nebo skůtru.Ale v červnu bude vozit(budu děda) tak mu hračku zabavím ;)))

                              TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:30:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Anýzový dědek >> Taky mám prasátka...-)))

                                draveček - Profil | Pá 29.1.2016 10:25:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Podzimní Harta ;-) mobil Sony Z1 compact

                                  TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:24:37

                                  Starc55 >> Já dostal zprávu,že naskočí až dneska,tak jsem byl včera překvapenej,že už to tu jede.No zjara to bude asi blázinec.-))))

                                    Anýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 10:24:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    TEZAR >> Tady máš i prasátka :-)))

                                      Starc55 - Profil | Pá 29.1.2016 10:18:48

                                      TEZAR >> Jo, včera večer jsem ji objevil a dal do oblíbených, dneska ji celou prošel. Až začne jaro, to bude fotek...

                                        TEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:16:53

                                        Anýzový dědek >> Ahoj zajímavý mraky.

                                          Anýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 10:16:01

                                          Josef95 >> Máš k tomu i drona? :-)

                                            Červené karty: rover, keltt