Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:14:14

    Starc55 >> Ahoj-jsem rád,že se ti tu líbí-je to pro nás amatéry.

      NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:12:51

      graninge >> Hezký-kde to je?

        NJosef95 - Profil | Pá 29.1.2016 10:12:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        No a co GoPro a podobné srandičky? Kdo z vás ho používá? Podvodní/nadvodní video/foto ?

          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:11:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Bušák >> Před rokem jsem tady viděl kosa s bílou skvrnou na tváři-občas se to stává.V sedmdesátých letech lítal ve vrbičkách u Cilínků jeden skoro celej bílej.

            Nalžběta - Profil | Pá 29.1.2016 10:10:03

            lipenak >> aha, já to tam znám, ale toto jsem vůbec nemohl poznat až mě podle těch hraničních cedulí napadla Rakovská, ale taky mi to nesedělo :-)

              NAnýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 10:06:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pár detailů

                NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 10:03:45

                RST >> Já vím,ale diskusí pro,,zrcadlovkáře"je tu několik.-)

                  NStarc55 - Profil | Pá 29.1.2016 9:52:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Skvělá nová diskuse. Tak taky přispěju mojí neumělou troškou do mlýna.
                  Foceno mobilem ACER Liquid E3.

                    NBušák - Profil | Pá 29.1.2016 9:31:50

                    graninge >> ty hory jsou parádní

                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 9:14:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Kladská... :-)

                        NBušák - Profil | Pá 29.1.2016 9:12:04

                        lipenak >> co to je za druh hada ?

                          NBušák - Profil | Pá 29.1.2016 9:10:33

                          torwald >> ahoj,ještě že ho sebou kámoš měl,jinak bys nemel tuhle pěknou vzpomínku

                            NBušák - Profil | Pá 29.1.2016 9:07:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ahoj všichni i tady,jsem rád za Luboše se se vám tady líbí a dáváte příspěvky,včera jsem cvaknul zajimavýho kosáka,byl nějakej zmutovanej,nosím sebou neustále malej foťáček,takže občas něco takhle náhodně cvaknu

                              Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 8:28:19

                              alžběta >> to je kyselov - chráněná zátoka .

                                NRST - Profil | Pá 29.1.2016 7:36:19

                                TEZAR >> Hlavně ti v anketě chybí F) Neupřednostňuji ........ možná by ses divil ještě víc:-)

                                  Ngraninge - Profil | Pá 29.1.2016 6:22:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Mobil Prestigio multiphone PAP 7500

                                    NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 23:58:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dobrou noc a fotte dál.-)

                                      Nalžběta - Profil | Čt 28.1.2016 23:24:12

                                      lipenak >> pěknej úlovek, tleskám. Lipno je moje srdcovka, ale ještě jsem takový štěstí neměl :-) to je od Rakovský zátoky?

                                        NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 23:23:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jeden Obřík

                                          NRadunak - Profil | Čt 28.1.2016 23:18:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          I mazlíky jsem měl ;))

                                            Červené karty: rover, keltt