Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 23:08:04

    lipenak >> Pěkná mrška,ale na štípnutí mám raději hejno komárů...-)))

      NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:56:28

      torwald >> K vodě je to dobrej foták-kamarád se s ním i potápěl v Rudém moři a fotky moc hezký. Ten pstruh taky moc hezkej.-)

        Ntorwald - Profil | Čt 28.1.2016 22:51:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        TEZAR >> Jo, někdo ty vodotěsný foťáky používá, tady mě fotil kamarád svým Olympus Tough. V květnu na Vltavě... 73cm.

          Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 22:50:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jedna lipenská rašelinovka ,když štípne bolí to jak čert ...

            NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:45:42

            Macinek >> Jo koukám-je to dobrý-hlavně bez hádek a sprostáren...Příroda,zvířata,úlovky-o tom to je...-)))

              NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 22:41:50

              TEZAR >> Hele Tezar,ty jsi založil na MRku takový malý Instagram.

                NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:40:41

                lipenak >> Musí to být parádní zážitek.-)

                  Ntorwald - Profil | Čt 28.1.2016 22:37:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  říjen na Vltavě 28...

                    Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 22:35:25

                    TEZAR >> viděl jsem tu kočku 2x ale vždy byl dost daleko takže jen přes dalekohled .. to je strašně opatrný zvíře ,jedině fotopast a nebo ukrutný štěstí když sedíš na posedu a někde by vylezl .. Ta losice je od Lipna ..

                      NRadunak - Profil | Čt 28.1.2016 22:35:04

                      Macinek >> to je jak z pohádky ;)

                        NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:34:55

                        Macinek >> Věřím-a krásný.

                          NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 22:33:26

                          TEZAR >> ty jsou pravý...,ale rozostřený

                            NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:31:08

                            Macinek >> To vypadá skoro jak naaranžovaný.-))) Paráda.-)

                              NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:29:46

                              torwald >> Tak to je těžká váha-dobrý.-)

                                NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 22:29:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ryby to nejsou,ale..

                                  NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:27:43

                                  lipenak >> Aha-já původně myslel,že jsi to vyfotil někde ve Skandinávii-bylo to v nějaký jiný diskusi.-)A rysa jsi už měl někdy štěstí zahlídnout?

                                    Ntorwald - Profil | Čt 28.1.2016 22:25:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jeden 4,5kg kaproid... .

                                      Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 22:22:41

                                      TEZAR >> nežijou jen to migruje a je to opravdu velikánský štěstí a náhoda je potkat a dostat se k nim blízko , měl sem to štestí a hlavně dobrej vítr nevěděla o mne ... ted už sem je 2 roky nepotkal ..

                                        NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:18:44

                                        lipenak >> Aha-takže tam už žijou běžně?

                                          Nmrkef - Profil | Čt 28.1.2016 22:17:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          .. trocha detailu .. :o)

                                            Červené karty: rover, keltt