Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 22:15:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    TEZAR >> občas přejdou z venku , co jsou cedule je Rakousko a tohle jejich průchod až k vodě ..

      Nalžběta - Profil | Čt 28.1.2016 22:13:49

      Macinek >> jehla v kupce sena :-)

        Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 22:12:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hodina ležení v mokru a kose ale přišla na dosah ...

          NRadunak - Profil | Čt 28.1.2016 22:11:27

          TEZAR >> už je nastartován na sezónu. Možná vyjdu už teď o víkendu dolů k Vltavě.

            NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:11:11

            lipenak >> Paráda! Odkud se tam mohla dostat?

              Nstandas - Profil | Čt 28.1.2016 22:09:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A nebo se pletu? .-)

                NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 22:08:51

                Tady v anketě mě docela překvapuje,že zatím nikdo neuvedl za C-myslel jsem,že to bude u rybářů priorita a ono ne.-)

                  Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 22:08:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Moje nejvzácnější foto losice u Lipna necelých 40m ode mne ..

                    NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 22:07:17

                    alžběta >> hele zkus místo v rakousku hledat na vyprahlých plážích Orlíku,třeba najdeš i další telefon--

                      Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 22:06:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tak tady je jeden šumavskej paroháč

                        Nvydra Lucky - Profil | Čt 28.1.2016 22:05:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Od té doby, co mám MT se solidním foťákem, který je lepší než kompakt, co se válel doma a dostali ho příbuzní na hraní, ani na dovolenou nevozím nic dalšího. Stabilizátor, možnost ručního nastavení všeho možného, úprava, makra .... Jistě, zrcadlovka to není, zoom se také nevyrovná teleobjektivu, ale na klasické focení dost dobrý. Rozlišení dovoluje i velmi pěkné výřezy. Takže jedna krabička do kapsy a jde se.

                          Nstandas - Profil | Čt 28.1.2016 22:00:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          To není trik - to je SONY :-)

                            NRadunak - Profil | Čt 28.1.2016 21:55:47

                            lipenak >> Šumava je krásná. Táta je rozenej,tak jsme jezdívali...

                              NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 21:54:56

                              Radunak >> To je slušný-s tím už se dá udělat hezká fotka.

                                NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 21:52:17

                                lipenak >> Je nádherná-pamatuju ještě,když se v létě stavěly z obilí panáky-škoda,že jsem tenkrát nefotil...

                                  NRadunak - Profil | Čt 28.1.2016 21:49:48

                                  TEZAR >> uz jsem koupil letos i baterky ;))) . Tuším,že má 12.2 pixliček.. a stáří cca 2.5 roků. Použit cca pětkrát.

                                    NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 21:47:44

                                    Radunak >> Má to asi 15xZOOM-pokud dobře vidím-a to je slušný.Jestli není moc starej,tak bude mít i dost megapixelů-myslím,že bude mnohem líp fotit,než ten mobil-uvidíš.-)Ale je to z větší části na tobě...-))))

                                      Ntorwald - Profil | Čt 28.1.2016 21:45:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      obouruč s malými kapříky... .

                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 28.1.2016 21:44:11

                                        Nokia Lumia 930 ten jsem koupil klukovi a nestačím valit bulvy na ty fotky.

                                          Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 21:43:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Není krásná ta Šumava a když jsou modrý louky

                                            Červené karty: rover, keltt