Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    mrkef - Profil | Čt 28.1.2016 21:18:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    .. kompakt Sony... zatím mi vyhovuje .. :o)

      TEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 21:17:37

      lipenak >> Tak to je sympaták!-)

        Radunak - Profil | Čt 28.1.2016 21:12:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Mě to baví. Sice vše mobil,ale letos se polepším...

          Macinek - Profil | Čt 28.1.2016 21:12:00

          lipenak >> Břéťa-:) je pašák..

            Ghoost - Profil | Čt 28.1.2016 21:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vše foceno mobilem, raději fotím přírodu a okolí jak je s fotek patrné. Nic extra, ale při pohledu se mi vybaví fakt nádherné vzpomínky.....
            Jen malá ukázka

              lipenak - Profil | Čt 28.1.2016 21:10:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              TEZAR >> to je Břéta )

                Radunak - Profil | Čt 28.1.2016 21:06:16

                datel na entou :-) >> jj..

                  datel na entou :-) - Profil | Čt 28.1.2016 21:05:02

                  Radunak >> záplavy 411033 ???

                    TEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 21:04:56

                    Macinek >> Sice preferuju přírodu,ale tohle je fakt hezký.-)

                      Radunak - Profil | Čt 28.1.2016 21:03:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ...Svazovka,mobilem....

                        TEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 21:01:55

                        Chlapi,nějak jste zapomněli na ty fotky! Kvůli tomu jsem risknul vytvořit tuhle lví jámu...-))))

                          Macinek - Profil | Čt 28.1.2016 21:01:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          co tahle..

                            andrei11 - Profil | Čt 28.1.2016 20:58:42

                            TEZAR >> amen

                              RST - Profil | Čt 28.1.2016 20:58:37

                              TEZAR >> Tohle je velká pravda.

                                TEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 20:57:48

                                andrei11 >> To je přesně ono-ON to umí.-) A tomu,kdo nemá pro focení cit,by nestačila i ta nejdražší technika...

                                  RST - Profil | Čt 28.1.2016 20:57:01

                                  Patˇas >> Měl sem tu možnost , samo ne svým zařízením. Věř rozdíl to byl obrovský. Také sem tvrdil že stačí mobil a v nejlepším případě kompakt. Opravdu to nesnese srovnání.

                                    Patˇas - Profil | Čt 28.1.2016 20:54:29

                                    RST >> Trochu drahej experiment:-) Budu muset ještě vydržet.

                                      andrei11 - Profil | Čt 28.1.2016 20:53:55

                                      TEZAR >> fotky super, a ak neklame exif tak je to zaujimava masinka ;-)

                                        Radunak - Profil | Čt 28.1.2016 20:48:26

                                        lipenak >> ani nevím,jak dopadli. Noo a pak jsi mě přepadl ze zálohy ;))

                                          lipenak - Profil | Čt 28.1.2016 20:46:12

                                          Radunak >> něco takovýho tam nacvičovali )))

                                            Červené karty: rover, keltt