Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NMB - Profil | Čt 28.1.2016 20:40:36

    zelí >> ok

    můžu poprosit o koment po sz?

    díky

      NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 20:39:55

      Co říkáte fotkám kolegy airfishe?????Uhodl by někdo,kdo to neví,čím fotografuje?????

        NPatˇas - Profil | Čt 28.1.2016 20:37:12

        Bomber76 >> Jo je to supr, jste jak z modního katalogu:-)

          NPatˇas - Profil | Čt 28.1.2016 20:34:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Sony Ericson

            NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 20:34:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kompakt Sony.

              NPetras - Profil | Čt 28.1.2016 20:34:20

              Bomber76 >> svetry jsou super na to je mobil dobrej ale jen na ty svetry.

                Nzelí - Profil | Čt 28.1.2016 20:30:46

                MB >> jak rikam nebudu to radsi ani komentovat.Nechci tady rozvadet teorie v Lubošove diskuzi

                  NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 20:30:02

                  hm,hm a nebo.. Kostol vidím, cestu vidím a kde som ja? Vnu...

                    NRST - Profil | Čt 28.1.2016 20:29:59

                    Patˇas >> Je to jednoduché, vyfoť stejnou věc, při stejných podmínkách, mobilem, compactem a zrcadlovkou - vše na automat hoď to na monitor a rozdíl poznáš zaručeně. Teď se nebavím o kompozici.

                      NBomber76 - Profil | Čt 28.1.2016 20:29:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Objednal jsem u mámy svetry pro mě a pro kámoše. Doufám, že nám to u vody sluší? Jinak k vodě nosím už jen telefon.

                        NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 20:28:46

                        zelí >> přesně tak

                          NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 20:27:29

                          RST >> Presne :-))

                            NPatˇas - Profil | Čt 28.1.2016 20:27:29

                            RST >> To ti za pravdu dám, ale pro běžnýho člověka, kterej fotí sem tam pro sebe a co vyfotí, prdne někam do složky v pc a nikde fotky nevystavuje v galerii tak mobil bohatě stačí. A taky by mě zajímalo, jak poznám vyfocenej obrázek od vyfocené fotky a fotku kvalitní, já to teda nepoznám. Jsem v tom laik.

                              Nzelí - Profil | Čt 28.1.2016 20:26:11

                              Bušák >> Bohusu muzou byt hezke,ale porad je to mobil ktery je primarne urcen k telefonovani a ne foceni a to se nekde musi projevit.
                              Je zbytečne ale tady tuto debatu rozvijet a Lubosovi to tady zahnojovat

                                NRST - Profil | Čt 28.1.2016 20:26:01

                                Anýzový dědek >> No tohle mě říkat nemusíš, celou dobu tu píšu přesně to co jsi napsal ty mě:-))

                                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 20:23:43

                                  RST >> Mpx to nezachrání, to je jen trik obchodníků. Pokud není dostatečná optika, tak jsou ti MPix na pendrek... :-)

                                    NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 20:22:53

                                    Buffalo1969 >> Ahoj Vendo,jsi tu vítán!-)

                                      NRST - Profil | Čt 28.1.2016 20:20:04

                                      Denny >> JJ viděl bych to stejně jako z ložiskama v navijáku, prostě čím více ložisek tím líp, a u mobilu, čím více MPx tím líp:-) Prostě je třeba prodávat.

                                        NBuffalo1969 - Profil | Čt 28.1.2016 20:17:35

                                        RST >> táááák.....-)

                                          NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 20:17:31

                                          MB >> Domnivam se,ze ano.Kdo umi na editoru,udela temer nemozne.Nejsem nepritelem ani zastancem,osobne si myslim,ze je to hlavne modni zalezitost,ktera je podporovana,je to kseft.Takze prodejci by mohli libat ruce majiteli FB a dalsim provozovatelum ruznych web.stranek vlastne I mrku :-)

                                            Červené karty: rover, keltt