Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NRST - Profil | Čt 28.1.2016 20:13:48

    Buffalo1969 >> No vidíš. Já neodsuzuju lidi že fotí na mobily, ale bavit se v této souvislosti o kvalitě?.?.?? Ano ty fotky jim mnohdy udělají daleko větší radost než třeba fotka nasnímaná profi foťákem. A o tom to celé je:-)

      NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 20:13:30

      RST >> taky se nehodlám přít.Jen tvrdím,že 90-ti% lidí stačí koupit klip na mobil,aby udělali hezký fotky,to je vše.

        NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 20:13:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Co se týče kvality fotek,doporučuju shlédnout fotografie pana Štochla,které vyhrály nějaké ceny-hodně z nich nebylo vůbec ostrých,ale šlo o úplně něco jiného...

          NBuffalo1969 - Profil | Čt 28.1.2016 20:09:29

          RST >> já vím...švára je profi fotograf a ty jeho mašiny jsou kanóny jako kráva a určitě to stálo randál penízů. Ty fotky má skvělý,ale všechno fotí klasickou zrcadlovkou.

            NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 20:09:04

            Buffalo1969 >> díky,taky jsem na tu fotku hrdý,víc než Hrdobec na nějaký sumce

              NGigi1893 - Profil | Čt 28.1.2016 20:08:48

              MB >> paráda , když je co fotit a je světlo neni s mobilem problem...

                NPetras - Profil | Čt 28.1.2016 20:08:19

                RST >> Přesně tak

                  NBuffalo1969 - Profil | Čt 28.1.2016 20:07:22

                  Bušák >> Bobe ty brďo ta Červenka je nádherná..:-)

                    NRST - Profil | Čt 28.1.2016 20:05:50

                    Buffalo1969 >> No stačí dát tu zrcadlovku do automatu:-) Ne dělám si srandu. Netvrdím že špatně nast......... je lepší. Ale optiku prostě neojebeš, kdyby jo tak profíci neutrácí statisíce za objektivy a všechno cvakají mobilem.

                      NPetras - Profil | Čt 28.1.2016 20:04:39

                      MB >> Neostrý kde nepoznáš ani jakej typ auta jede po silnici to je prostě mobil.a to je malej formát zvětši si to.

                        NMB - Profil | Čt 28.1.2016 20:04:21

                        Denny >> na všech?

                        ale furt se bavíme o mobilu....viděl jsem fotky pro NG a když se to fakt umí...jsou fantastické a tvrdím že 50% majitelů amatérských zrcadel by to nikdy nanafotilo

                        já jsem v té skupině co by to nezvládlo :c)

                          NRST - Profil | Čt 28.1.2016 20:03:55

                          Macinek >> Hele nehodlám se hádat, spoustě lidí mobil na focení stačí je to jejich volba.

                            NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 20:03:08

                            zelí >> oni ti tady lidi ukážou i moc pěkný fotky,uvidíš

                              NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 20:02:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Denny >> jj Tohle je boží :-)

                                NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 20:02:27

                                Bušák >> no vidiš-:)

                                  NMacinek - Profil | Čt 28.1.2016 20:01:55

                                  RST >> a o čem to je?

                                    NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 20:01:00

                                    Macinek >> to jsem ještě nikdy neviděl

                                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 28.1.2016 20:00:38

                                      RST >> zdarec. Já dělám mobilem fotek vagón. Paradoxně pracovní fotky vypadají vcelku slušně, ale jak se snažím vyrobit fotku která bude stát za to,taak je to vždycky průser.
                                      První fotka je mobil a druhá je špatně nastavená zrcadlovka.

                                        NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 19:59:13

                                        MB >> upravovane v editoru,to je na tech fotkach videt.

                                          NRST - Profil | Čt 28.1.2016 19:59:11

                                          Macinek >> Tohle není o muzice..........

                                            Červené karty: rover, keltt