Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    otoš - Profil | So 7.3.2026 23:37:52

    visage >> moje mamka tam učila

      otoš - Profil | So 7.3.2026 23:36:51

      ŠUKI >> Igen...

        visage - Profil | So 7.3.2026 22:57:40

        otoš >> to je to miesto Chľaba

          ŠUKI - Profil | So 7.3.2026 22:51:04

          otoš >> Tak ty jsi "Maďar" 🤭 Boha jeho.... 🤣

            otoš - Profil | So 7.3.2026 22:43:11

            visage >> na ty fleky chodil chytat i můj otec...někdy koncem šedesátých let. Sumce chytal. Já měl asi rok, bydlel jsem v obci Chlaba.
            :-)

              visage - Profil | So 7.3.2026 22:35:36

              otoš >> myslím tú paru,opar,dym ,hmlu .

                otoš - Profil | So 7.3.2026 22:33:35

                visage >> jako to, co trčí z vody vypadá na kostru většího zvířete...a ta ,,pára" to bude nějaký kouř z člunu...
                :-))

                  p.horys - Profil | So 7.3.2026 22:21:35

                  Erva >> Nádhera :)❤️ , hotový Puštíkovník :) . Jednou jsem měl podobný okamžik ,čekal jsem na Lišáky ,otočím se a čučím ,otočil jsem se po směru očekávání Lišáků . V ten okamžik mi jen přišlo a hlavou projelo ,ten strom na tebe čučí ,bylo to tak dva mladí Puštíci :) . Ty máš pár, budoucí rodiče , nádherný okamžik :).přeji Ti i ostatním spoustu takových okamžiků :) . ❤️

                    visage - Profil | So 7.3.2026 21:41:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    fotené niekedy v roku 1991 na sútoku riek Ipeľ a Dunaj , asi nikto z vás neuhádne čo to je :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                      cechura09 - Profil | So 7.3.2026 21:36:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Trocha bledulí

                        Erva - Profil | So 7.3.2026 19:58:15

                        Bulda 64 - Díky .

                          Bulda 64 - Profil | So 7.3.2026 15:36:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Pod stromama, co střihám..
                          Krásné barvičky ;))

                            Bušák - Profil | So 7.3.2026 14:45:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Včera letošní 1 kousek mobilem

                              Bulda 64 - Profil | So 7.3.2026 13:48:38

                              Erva >> 👍
                              Moc hezký

                                Erva - Profil | So 7.3.2026 13:47:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                "Puštíkování "

                                  Donrybarios - Profil | Pá 6.3.2026 21:02:50

                                  otoš >> To je přesné! My důchodci si takto žijeme. Zaslouženě :DD

                                    zetfly - Profil | Pá 6.3.2026 19:09:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Teraz som si spomenul, že v utorok som fotil vychádzajúci mesiac...

                                      hydrolog - Profil | Pá 6.3.2026 18:16:47

                                      ŠUKI >> nam se tady sletavaji to je pak úplně cerna obloha teď jich na ty fotce moc není oproti jindy

                                        ŠUKI - Profil | Pá 6.3.2026 18:11:01

                                        hydrolog >> Já viděl už včera, ale než jsem vytáhnul mobil byl páreček v..... Letos přiletěli o dva týdny dříve!

                                          hydrolog - Profil | Pá 6.3.2026 18:07:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Už jsem je slyšel začátkem týdne, foto je z teď měly by tam být vidět špačci, moc nespolupracuji

                                            Červené karty: rover, keltt