Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NŠUKI - Profil | Čt 12.3.2026 21:11:13

    Bulda 64 >> Už né. Po šichtě splněno a jsem doma..

      NBulda 64 - Profil | Čt 12.3.2026 20:34:46

      ŠUKI >> nechlastej ;)

        NŠUKI - Profil | Čt 12.3.2026 18:40:06

        Bulda 64 >> To je olejomalba? 🤭
        Nádhera 👏

          Nlipenak - Profil | Čt 12.3.2026 18:28:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          dnešní šumavská romantika

            NBulda 64 - Profil | Čt 12.3.2026 11:33:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jxr >> krása !!
            ..mám něco podobného, klídek připomínajícího ;))

              Njxr - Profil | Čt 12.3.2026 11:19:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ještě jsem zapomněl jednu od vody...

                Njxr - Profil | Čt 12.3.2026 10:03:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Včera cestou z ryb. Foceno z auta mobilem.

                  NKondrakar - Profil | St 11.3.2026 22:09:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Trocha toho jara

                    Notoš - Profil | St 11.3.2026 21:57:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ...toulka kolem rybníku, už roste podběl...

                      Notoš - Profil | St 11.3.2026 21:51:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Včera se mě povedl husařský kousek...povedlo se mě zvěčnit Hátatitlu, když Olda Šetrný právě obědval a na chviličku opustil svého koně...

                        Np.horys - Profil | St 11.3.2026 18:09:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jarní tah nad městem 😊 .

                          Np.horys - Profil | St 11.3.2026 18:07:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vice mi nedovolila 😊.

                            NBulda 64 - Profil | St 11.3.2026 16:37:59

                            Při zahájení je třeba se s vodou důstojně přivítat ;))

                              Nlipenak - Profil | Út 10.3.2026 18:10:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ranní šumavské setkání

                                Nceczubr - Profil | Út 10.3.2026 17:55:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                U rybníka na stejném místě jako každý rok.

                                  NŠUKI - Profil | Út 10.3.2026 13:07:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Taková jarní...

                                    Notoš - Profil | Po 9.3.2026 17:11:17

                                    yarda_1 >> Kolpíci paráda, Jardo...

                                      Nyarda_1 - Profil | Po 9.3.2026 10:12:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      V některých případech to mobil úplně nedává a je lepší mít foťák a stativ, hlavně když chcete vyfotit nějaký ptačí špek na dálku (foto č.1). Ta druhá fotka by šla hezky i mobilem. Naopak, pokud potřebujete makro na hodně blízko, tak ta hmota foťáku může vyplašit předmět focení (nejčastěji hmyz). Takže pokud jdu na fotolov, beru obojí a kombinuji dle situace. První fotka kolpík a druhá hohol.

                                        NErva - Profil | Ne 8.3.2026 19:06:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Co nevidět budou ozdoby schazovat

                                          Notoš - Profil | So 7.3.2026 23:40:47

                                          ŠUKI >> však proto rozumím pálence, klobásám a uzenému a paprice...jo a ještě ,,umím" chytat candáty...
                                          :-)))

                                            Červené karty: rover, keltt