Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Notoš - Profil | Pá 6.3.2026 18:01:52

    ŠUKI >> Dožiješ...ale ty nervy! Pak spíš do půl desáté, vstaneš, dáš si kafe, přečteš na netu zprávy a drby na Mrku, dáš si oběd, opět se natáhneš, pak si zajdeš na ryby a večer si dáš dobré pivko a opět se spokojeně natáhneš ve své postýlce a těšíš se na ráno - tedy na dopoledne...
    :-))

      NŠUKI - Profil | Pá 6.3.2026 17:00:10

      otoš >> Ještě 3 roky... jestli dožiju 🤭

        Notoš - Profil | Pá 6.3.2026 14:50:54

        ŠUKI >> ...ale nejhezčí je nechodit již do práce...a jen si tak užívat...

          NVash - Profil | Pá 6.3.2026 13:42:33

          ŠUKI >> To by nebylo tak barevné 😉🤘🤣

            NŠUKI - Profil | Pá 6.3.2026 10:54:54

            Vash >> Lepší by bylo cestou z práce 🤣

              NVash - Profil | Pá 6.3.2026 7:56:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Cestou do práce 😉🤘😤

                NŠUKI - Profil | St 4.3.2026 22:13:18

                carloz >> Bomba... 👏

                  NVash - Profil | St 4.3.2026 20:54:25

                  carloz >> Krásný 👍🤩🤘

                    Ncarloz - Profil | St 4.3.2026 20:31:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Poslední rozloučení se zimou...

                      Notoš - Profil | Po 2.3.2026 19:21:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jaro přišlo brzy...

                        NVash - Profil | Po 2.3.2026 18:39:47

                        "VÁZA" >> 😋🤘🤣

                          N"VÁZA" - Profil | Po 2.3.2026 14:51:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          "pražští" domorodci 😃

                            Notoš - Profil | Po 2.3.2026 5:29:51

                            ŠUKI >> Já jsem ráno ve 4.00 hod. zdolával na novém prutu metrové céčko...ve snu...
                            :-))

                              NŠUKI - Profil | Po 2.3.2026 4:14:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Když ráno musíš a uvidíš toto...

                                Notoš - Profil | Ne 1.3.2026 22:30:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Notoš - Profil | Ne 1.3.2026 19:11:30

                                  Starc55 >> málo vody, slabý průtok, spadlé listí na podzim (a toho listí je doopravdy moc)

                                    Njxr - Profil | Ne 1.3.2026 17:07:21

                                    otoš >> Něco podobného je i u Zlivi. Říkáme to pravěk. Když tam jedeme za holkou, občas to projdeme. Taky zážitek. Krásný starý duby.

                                      NStarc55 - Profil | Ne 1.3.2026 16:49:18

                                      otoš >> A proč se to jako zanáší? Dřív se to nezanášelo a teď jo? Nebo je to tím, že se to zjara nezaplavuje? Docela to nechápu...

                                        Notoš - Profil | Ne 1.3.2026 8:10:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jxr >> žijí tam hlavně obojživelníci, plazy a ptáci. Teď je tam hloubka přes půl metru, jinak je tam max 10 cm v letním období. Soustava kanálů (kde stojím) to je již pro výskyt ryb jak z učebnice. Škoda jen, že se zanášejí a tak tůně, kdysi dávno s hloubkou i přes metr, také zanikají. Krom pstruha a lipana je doložen výskyt téměř všech druhů našich ryb. Právě těmto místům chybí pravidelné záplavy, které byly na Dyji z jara běžné. To je ale již historie. Ale hlavně že to tady existuje a ještě jakž takž celé funguje...a já sem chodím rád pokochat se pohledem na rozmanité druhy živočichů. Je tady hezky, hlavně z jara, v létě i na podzim.

                                          NVash - Profil | Ne 1.3.2026 7:09:31

                                          jxr >> To je jasný co 😉 Arapaima, pirani nějaká ta anakonda.... 😤🤘🤣

                                            Červené karty: rover, keltt