Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Njxr - Profil | Ne 1.3.2026 7:06:48

    otoš >> Co tam žije za ryby? Vypadá to má dost těžkou vodu.

      NŠUKI - Profil | So 28.2.2026 20:16:31

      otoš >> Taková místa mám rád... 👍

        NBulda 64 - Profil | So 28.2.2026 20:14:57

        otoš >>
        Pěkná džungle 👍

          Notoš - Profil | So 28.2.2026 20:01:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes se tady asi spí...
          Tak tady je pár fotek ještě spícího lužního lesa...

            Notoš - Profil | Pá 27.2.2026 20:46:10

            ŠUKI >> Z Praděda jsem se zatím vždy jen opil...
            :-))

              NBušák - Profil | Pá 27.2.2026 20:32:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Mobilem z chodníku na Smíchově, napřed jsem myslel že je to hračka, než se začala hejbat za prstem

                NŠUKI - Profil | Pá 27.2.2026 20:21:06

                otoš >> Víš kolik lidí se upije 🤭

                  NŠUKI - Profil | Pá 27.2.2026 20:20:22

                  Leďáček >> Severní Morava... díky!

                    Notoš - Profil | Pá 27.2.2026 19:35:48

                    Leďáček >> hele Jiří...víš kolik lidí umrzne ročně na naší planetě? Moc...kurewsky moc...
                    :-))

                      NLeďáček - Profil | Pá 27.2.2026 19:06:47

                      ŠUKI >> Tomu říkám nádhera !!!

                        Notoš - Profil | Pá 27.2.2026 18:56:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...jarní úklid v lužním lese...

                          Notoš - Profil | Pá 27.2.2026 18:49:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vash >> se mě překřížilo v očích...pohledem na foto od ŠUKIho...
                          :-))

                            NVash - Profil | Pá 27.2.2026 17:53:07

                            ŠUKI >> Pane chachar nekažte nám jarní idylku 😉🤘😤

                              NŠUKI - Profil | Pá 27.2.2026 17:50:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Něco z Pradědu....

                                NKreja - Profil | Pá 27.2.2026 17:15:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jinde je to veselejší ... foceno letitým mobilem

                                  NKreja - Profil | Pá 27.2.2026 17:14:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  někde ještě zamrzlo

                                    NVash - Profil | Čt 26.2.2026 16:09:03

                                    jxr >> Tablet nemaje 😉 až mě mladej nasere tak třeba bude žhavý notebook 😤🤘🤣

                                      Njxr - Profil | Čt 26.2.2026 12:39:34

                                      Vash >> Bez brejlí sem viděl žhavý tablet 🤣

                                        NVash - Profil | St 25.2.2026 22:27:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Žhavý balet 😤🤘🤣

                                          Njxr - Profil | Út 24.2.2026 13:50:58

                                          Bušák >> Děkuju!

                                            Červené karty: rover, keltt