Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NBušák - Profil | Út 24.2.2026 13:49:34

    jxr >> moc pěkný foto

      Njxr - Profil | Út 24.2.2026 12:29:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jedna z podzimního lipanění, kdy jsem čekal v autě, až přestane trochu pršet.

        Njxr - Profil | Út 24.2.2026 12:17:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Je to mobilem a je to ochočený. Bývalý parťák z lesa byl vášnivý sokolník. Měl mimo jiné i párek výrů.

          NVash - Profil | Ne 22.2.2026 20:37:28

          Pekelný pracant 💪🤣🤘

            NErva - Profil | Ne 22.2.2026 11:21:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Škádlení...

              NErva - Profil | Ne 22.2.2026 11:21:28

              lipenak - Mě chodí bohužel jen za tmy .

                Nrazisdas - Profil | Ne 22.2.2026 8:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Na krmítku

                  Ndirekt - Profil | Ne 22.2.2026 7:52:42

                  Fotím telefonem ✌️🧑‍🍳

                    NBulda 64 - Profil | Ne 22.2.2026 6:55:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Příroda kouzlila.. kámoš cvaknul nedaleko na Šumavě

                      Nlipenak - Profil | So 21.2.2026 18:46:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      na lovu

                        Np.horys - Profil | So 21.2.2026 0:12:52

                        Vash >> Nezávidím😊 nádhera ❤️👌 ,přeji Ti ho😊 ,též bych se ohřál jen u mne to prozatím není možné 😁.

                          NVash - Profil | Pá 20.2.2026 21:20:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          p.horys >> Ještě trochu pekla 😉🤘🤣

                            NVash - Profil | Pá 20.2.2026 19:06:52

                            p.horys >> Hlavně byla vidět modrá obloha 🤩 a svítilo sluníčko 🤘 Sice i tak byla kosa, ale zahrálo to 😉

                              Np.horys - Profil | Pá 20.2.2026 18:20:54

                              Vash >> Též paráda👌😊,děkuji Ti 😊,dnes to po dlouhé době u nás krásně ❤️kouzlilo 😊.

                                NVash - Profil | Pá 20.2.2026 18:13:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                p.horys >> I tobě 👍😉🤘 Jó mraky dnes 🤩

                                  Np.horys - Profil | Pá 20.2.2026 18:12:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Krásný, dobrý, poklidný večer i víkend přeji Všem :) .

                                    NVash - Profil | Čt 19.2.2026 22:19:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Foto mobil přez okno 🫣 Svačinka pod krmítkem 💪😤🤘 Ani filtr to nedal 😫

                                      NErva - Profil | Čt 19.2.2026 20:47:18

                                      Dušan_hp - Luňák červený , někteří jedinci tu zůstávají celoročně.

                                        NVash - Profil | Čt 19.2.2026 16:27:03

                                        Dušan_hp >> Tak hlavně ten vykrojený ocas 😉 Koukám na mobilu 🤘

                                          NSkříťa - Profil | Čt 19.2.2026 16:01:21

                                          Dušan_hp >> To bude jeden z prvních navrátilců ze zimoviště ve Španělsku, atd. ;-)

                                            Červené karty: rover, keltt