Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NDušan_hp - Profil | Čt 19.2.2026 15:55:20

    Vash >> To bude ono! Koukám jak vypadá lunák červeny, měl na sobě takové barvičky a píšou rozpětí 140cm. Metr měl tutově.

      NVash - Profil | Čt 19.2.2026 15:41:47

      Dušan_hp >> Luňák 😉🤘😤 Bych to viděl 🤨

        NDušan_hp - Profil | Čt 19.2.2026 15:39:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj, poznáte někdo dravce, co mi kroužil za komínem? Rozpětí křídel metr. Mám i video ale nejde vložit.

          NRožnovák - Profil | St 18.2.2026 21:02:24

          jxr >> jsem rád že jsem ty stopy potkal prakticky pár km od baráku- asi po 3 letech- rys je tu stále u některých lovnou zvěří

            Njxr - Profil | St 18.2.2026 10:41:02

            Rožnovák >> Já na něj u nás líčil fotopast, ale nezadařilo se. Mám jen jednu noční fotku prdele. Ale pobytových znaků jsem našel spoustu. Když si značkuje, je to stejný pach jako když značkuje obyčejnej domácí kocour.
            Jednou jsem těžil ve skalách a přes noc na ty klády napadl sníh, bylo krásně vidět, jak po nich rys chodil. Jindy jsem tam zas našel místo na skále, odkud pozoroval a možná i lovil, ale nikdy se mi nepodařilo ho zahlédnout.

              NRožnovák - Profil | Út 17.2.2026 20:32:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              zimní stopovačka

              - rysík, snad možná i dva- kéž by, zapomenuté "ryzí pivo z hor" u potoka, a četné stopy po skialpech volným lesním terénem

                NErva - Profil | Út 17.2.2026 20:26:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Když v sobě nejsou dravci , tak zase dlasci :-)

                  NErva - Profil | Po 16.2.2026 20:02:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Já se vzdávám ...

                    NVash - Profil | Ne 15.2.2026 19:27:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Kreja >> Tady to samé 😉🤘🤨

                      NKreja - Profil | Ne 15.2.2026 18:00:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Včera ráno bylo ještě zeleno v poledne pršelo a dnes ráno pořádná nadílka

                        NKreja - Profil | Ne 15.2.2026 17:57:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        dnešní

                          NF16 - Profil | Ne 15.2.2026 13:57:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zima stále bojuje.

                            NErva - Profil | So 14.2.2026 19:07:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Fašanková "tancovačka "

                              Nlipenak - Profil | Čt 12.2.2026 11:22:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              jaro se blíží

                                NErva - Profil | Po 9.2.2026 18:04:52

                                Starc55 - Vypadá to jako straka a je to straka obecná.

                                  NBulda 64 - Profil | Po 9.2.2026 15:19:25

                                  otoš >> jj, vypadá podobně jako můj strom ;)

                                    Notoš - Profil | Po 9.2.2026 14:25:41

                                    Starc55 >> vypadá to jako straka
                                    :-))

                                      NStarc55 - Profil | Po 9.2.2026 13:12:08

                                      Erva >> Co to je za pěkného ptáčka?

                                        NErva - Profil | Ne 8.2.2026 19:42:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Brrr , to je kosa ....

                                          NErva - Profil | Čt 5.2.2026 19:45:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Konec týdne se blíží , tak brzdíme ...

                                            Červené karty: rover, keltt