Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NErva - Profil | Po 2.2.2026 18:31:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Koukám že už neumím napsat ani slovo vrabec ....:-)) Tož teda jedna zlodějka

      NRastislaf - Profil | Po 2.2.2026 12:32:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Český Ráj- rybník Žabakor

        NErva - Profil | Ne 1.2.2026 20:10:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Na svačinu se podával vranbec polní ...

          NVash - Profil | So 31.1.2026 19:53:00

          Erva >> Doupňák 🤔🤘🤣 Víš jak 👍

            NErva - Profil | So 31.1.2026 19:36:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kuk ...

              NVash - Profil | Út 27.1.2026 15:36:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Konečně slunce a modrá obloha 👍🤩🤘

                NVash - Profil | Po 26.1.2026 20:59:21

                Erva >> Provokace 🤨 Jestřáb sei schovává 😕 Vídám na zahradě jeho menšího bratrance 🤩 Teď občas zaslechnu tokat mořáky 🤘

                  NErva - Profil | Po 26.1.2026 17:34:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pracovní pondělí za náma, je na čase i přistát ...:-)

                    Njxr - Profil | Ne 25.1.2026 14:48:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Zimující berušky...

                      NErva - Profil | So 24.1.2026 18:19:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Přistávám ...

                        Njxr - Profil | So 24.1.2026 17:20:47

                        Rožnovák >> Krásný, až na ty rybožravce.

                          NRožnovák - Profil | So 24.1.2026 15:02:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          zimní beskydský pelmel

                            NPindˇa - Profil | St 21.1.2026 21:25:43

                            Krása nádhera všechny fotky👍👍👍

                              Np.horys - Profil | St 21.1.2026 21:05:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vash >> To máš krásnou pozorovatelnu :) , já je musím hledat :D . Ta to by se nechala i mobilem ,byla docela krotká,až jsem se divil tomu na jakou vzdálenost mne pustila :) .Ještě jsem dnes fotil starou známou :D .Liška nic :) .

                                NVash - Profil | St 21.1.2026 20:09:28

                                p.horys >> Lítá mi na zahradu, ale s mobilem sem třetí 😫🤘😭

                                  Np.horys - Profil | St 21.1.2026 18:40:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnešní Chechtalka :)

                                    NErva - Profil | Út 20.1.2026 20:16:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Oblíbenec

                                      Np.horys - Profil | Po 19.1.2026 22:09:44

                                      Erva >> Pecka masakr,to to zachytit 1* :) . Totální dominance,síla,zákony přírody. U toho se tají dech!!! Jednou jsem zvedl dvě koroptve,jednu sundal Jestřáb šest metrů ode mne :D .Nestihl jsem nic s fotem na krku,to samé,když se v horku koupal v jedné přehrádce jen pohled do očí a byl fuč i s těžkým peřím z koupačky :D. Pecka to to ,klobouk dolů ,palec hore :) . I pozorování je droga ,nejlepší fotografie zůstávají kolikráte jen v srdci a mysli :). Dobré světlo i postřeh přeji Všem :) .

                                        NErva - Profil | Po 19.1.2026 21:28:40

                                        Vash - Jj.jsem to i Lubovi psal , to že to natočil je světový záběr !!!👍😁

                                          NVash - Profil | Po 19.1.2026 21:01:00

                                          Erva >> To je prostě život 😉 Mazec 👍😤🤘

                                            Červené karty: rover, keltt