Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem? | MRK.cz

Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    TEZAR - Profil | Po 19.1.2026 20:26:52

    Erva >> Ten jí dobře sebral.👍

      Vash - Profil | Po 19.1.2026 19:48:50

      zetfly >> Pěkná pampeliška 👍😉🤘

        zetfly - Profil | Po 19.1.2026 19:30:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Včerajšia inoväťovka…

          Erva - Profil | So 17.1.2026 19:23:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nějaká ta "statika" ...

            TEZAR - Profil | So 17.1.2026 18:29:13

            "VÁZA" >> Bohužel,je to tak,doslova a do písmene...´

              "VÁZA" - Profil | So 17.1.2026 18:26:13

              TEZAR >> nová doba co škodí tak se chrání...

                TEZAR - Profil | So 17.1.2026 18:14:58

                "VÁZA" >> Bohužel, několik málo tisíc aktivistů -ornitologů, má větší sílu něco prosadit, než stovky tisíc rybářů s naprosto neschopným, nečinným vedením...

                  "VÁZA" - Profil | So 17.1.2026 17:13:41

                  TEZAR >> no tak stoho nic nebude...proč jednoduše když to jde složitě. já myslel že myslivec veme bouchačku a může je pokropit bez ohlášky. 😀 teď v zimě.

                    TEZAR - Profil | So 17.1.2026 17:04:28

                    "VÁZA" >> Jo,ale je to komplikovaný postup-MO místní zažádat místní myslivecký spolek,ten žádat ministerstvo...a pak někdo,kdo bude ochotný to v tomhle počasí bouchat.Celkově český Kocourkov.

                      "VÁZA" - Profil | So 17.1.2026 16:55:04

                      TEZAR >> chtělo by to myslivce do akce. když jsou zamrzlá jezera,rybníky tak budou na dostřel na řekách. myslím si že by to bylo snazší ale aji tak jsou opatrní ti černí letci.

                        TEZAR - Profil | So 17.1.2026 15:18:57

                        "VÁZA" >> Tady Vltava to samý, škoda...

                          "VÁZA" - Profil | So 17.1.2026 15:07:03

                          TEZAR >> no řeka Morava otevřená 🫤 kde není led tak ti černí parchanti tam jsou.

                            TEZAR - Profil | So 17.1.2026 14:35:05

                            "VÁZA" >> Na kormorány jen dobře.🤠👍

                              "VÁZA" - Profil | So 17.1.2026 12:37:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zima se pořád drží a bude...

                                Erva - Profil | Pá 16.1.2026 16:44:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zase ti dlasci..., já na bráchu, brácha na mě :-)

                                  Vash - Profil | Čt 15.1.2026 23:20:00

                                  jxr >> Ou jé 👍🤩🤘

                                    jxr - Profil | Čt 15.1.2026 16:41:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Z dnešní procházky...

                                      p.horys - Profil | Po 12.1.2026 22:18:29

                                      Vash >> Jen některá :D přírodní na 100% .

                                        Vash - Profil | Po 12.1.2026 22:02:28

                                        zetfly >> Modrá je dobrá 👍🤩🤘

                                          Červené karty: rover, keltt