Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Np.horys - Profil | Po 12.1.2026 21:48:23

    zetfly >> Hlavní je si tu krásu uvědomit a prožít :) ,nikdo jiný to za nás i za fotografie neudělá :) .

      Ncechura09 - Profil | Po 12.1.2026 21:37:51

      zetfly >> jak obrázky od Lady 👍

        Nzetfly - Profil | Po 12.1.2026 21:26:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tie západy slnka sú úžasné, ale aj pohľad na opačnú stranu, teda na východ, po západe slnka má svoje kúzlo...

          NKreja - Profil | Po 12.1.2026 17:20:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Po dlouhé době konečně sluníčko tak hurá do přírody.

            NBulda 64 - Profil | Po 12.1.2026 8:50:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Zima jak břitva, ale obloha značí změnu

              NVash - Profil | Ne 11.1.2026 23:10:24

              p.horys >> Víš ty co Sašo 🤨 👍🤩🤘

                Np.horys - Profil | Ne 11.1.2026 18:15:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak odcházel dnešní den,poklidný nedělní večer přeji Všem :) .

                  NErva - Profil | So 10.1.2026 20:51:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  OdletoFka

                    N"VÁZA" - Profil | Pá 9.1.2026 13:23:12

                    Chtělo by to nějakej kanón na focení ptactva u vody 📸 😁 ten mob.nestíhá...

                      N"VÁZA" - Profil | Pá 9.1.2026 12:36:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Kolem vody... "tovačovská jezera"

                        Np.horys - Profil | Čt 8.1.2026 17:40:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Z dnešního venčení :)

                          NVash - Profil | St 7.1.2026 20:58:19

                          p.horys >> Jo mokrej až na prdeli 🫣🤘🤣

                            Np.horys - Profil | St 7.1.2026 20:41:57

                            Vash >> Plná pravda :) ,to jsi v +5 a mokru jak Pařenica :D

                              NVash - Profil | St 7.1.2026 19:15:56

                              p.horys >> Tady bylo pondělí, úterý -15 😤 dnes jen -7 🤣 Na práci o dost lepší než 5 a mokro 🤘

                                Np.horys - Profil | St 7.1.2026 18:56:11

                                Vash >> Díky Chlapáku :) ,u nás vylezlo a ani vločka,bude mrtě kosa :D .

                                  NVash - Profil | St 7.1.2026 18:11:33

                                  p.horys >> I tobě 😉 a dík za barvičky 👍🤩🤘 Tady dnes celý den zataženo a poletoval sníh takže těch barev moc nebylo 😕

                                    Np.horys - Profil | St 7.1.2026 17:51:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Poklidný středeční večer přeji Všem :) .

                                      NErva - Profil | St 7.1.2026 9:22:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vash - Co už , potkáme se tam :-)

                                        NSkříťa - Profil | St 7.1.2026 8:21:01

                                        Vash >> Super. To se povedlo. 😉

                                          NVash - Profil | St 7.1.2026 6:45:07

                                          Skříťa >> To si bubák krátí čas, čekáním na Ervu 🤣🤘😤

                                            Červené karty: rover, keltt